klausimas ryšio analoginių ir skaitmeninių žemę?

K

kimjin

Guest
Mano dizainas, yra dvi reklamos konverteris, abu naudoti vienu 5V tiekimas, kaip prisijungti Analog įžeminimo plokštės su skaitmeninės antžeminės lėktuvu? Aš suglumęs dėl days.should galiu naudoti analoginius ir skaitmeninius įžeminimo plokštės?
dizainas at96 6U EuroCard, autobusas gali tiekti dvigubai 12V ir viena 5V tiekimas, turėčiau paskirstyti elektros energijos tiekimo iš analoginių skaitmeninių tiekimas kur?ir kaip man reikia atsieti Analog galia ir tuo, kad skaitmeninių galia ir plokštuma?
Man buvo learnd kad 3 BŽŪP turėtų būti įtraukta į analoginius įėjimo galia ir 2 dangteliai su tarp jų šviesa yra būtina, kaip reikėtų organizuoti maitinimo filtrų grandinę?
turėčiau prisijungti annlog žemės prie skaitmeninio prie įėjimo galia arba pagal skelbimo coverter?
turėtų Analog galia ir žemės turi būti padalytas iš Digital, 2 indukcinės naudojamas?
Aš naujokas, kuris gali explaine šiuos klausimus? Thank you very much.

 
Yra keletas gerų straipsnių galima rasti internete, atsižvelgiant į tai atrodo:

http://www.maxim-ic.com/appnotes.cfm/appnote_number/801 # Q616
http://www.sigcon.com/Pubs/edn/adcgrounding.htm
http://www.sigcon.com/Pubs/edn/multipleadc.htm

 
Jei tai paprastas PCB, labai skiriasi analoginis ir skaitmeninis sekcijų, galite padalinti žemės plokštuma pagal svarbi, ir sujungti juos su nedideliu "bridge" pagal komponentą.Tačiau, jei jis yra mixed-signal paraišką, atskiriant analoginių ir skaitmeninių priežasčių yra bloga IMO.Kadangi ji yra mišri signalas, visa taryba yra analoginių ir skaitmeninių, ir padalijant žemės plokštumų derinys tik sukelti Indukcinės kilpos ir žemės Bounce.

 
Skaitmeniniai ir analoginiai pagrindas turėtų būti pagal conected ADC, tiesiog 0OHM SMD rezistorius, taip pat nepamiršti, turite gup apie 75mil tarp priežasčių, taip pat jei jis yra daugiasluoksnės lenta, įsitikinkite, kad turite pradėti nuo kitų sluoksnių, taip pat .. ..Linkėjimai,

 
Aš visiškai sutinku su "jdhar".Tik vieną kartą aš turiu sukurti laivą, kai skaitmeninio ir analoginio dalys buvo tvarkingai išardyti ir buvo galima vadovautis atskiras žemės rekomendacija.Visais kitais atvejais šios rekomendacijos atrodo pasityčiojimas, nes analoginis ir skaitmeninis dalys paprastai yra sumaišyti.Taigi geriausias sprendimas siekiant sumažinti triukšmo ir trukdžių, net dviejų sluoksnių laive, turi pateikti vieną (paprastai apačioje) šalutinis žemės plokštumos, kaip ir kelių kitų atžvilgiu dėl to, kaip įmanoma.Tai gali užtrukti daug laiko už gerą dizainą, bet rezultatas gali būti labai geras.Jūs galite turėti 27V PWM impulsus ir 12-bit ADC darbo dėl tos pačios lentos.

 
vdaniel rašė:

Aš visiškai sutinku su "jdhar".
Tik vieną kartą aš turiu sukurti laivą, kai skaitmeninio ir analoginio dalys buvo tvarkingai išardyti ir buvo galima vadovautis atskiras žemės rekomendacija.
Visais kitais atvejais šios rekomendacijos atrodo pasityčiojimas, nes analoginis ir skaitmeninis dalys paprastai yra sumaišyti.
Taigi geriausias sprendimas siekiant sumažinti triukšmo ir trukdžių, net dviejų sluoksnių laive, turi pateikti vieną (paprastai apačioje) šalutinis žemės plokštumos, kaip ir kelių kitų atžvilgiu dėl to, kaip įmanoma.
Tai gali užtrukti daug laiko už gerą dizainą, bet rezultatas gali būti labai geras.
Jūs galite turėti 27V PWM impulsus ir 12-bit ADC darbo dėl tos pačios lentos.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top