klausimas apie antena

A

ayhz2002

Guest
hi:
Aš turiu vieną klausimą:

Ką reiškia "du identiški antena"?

Ar tai ta pati gauti, spinduliavimo dėsningumo, ... ir tt

Ar tai kvailas klausimas?

Aš vis dar naujokas šioje srityje.

ačiū

ayhz2002

 
Nr klausimas yra kvailas.

"Identiški antenų" priklauso nuo konteksto.Jei kalbame apie antena masyvas, tada visi rodikliai turi būti suderintos.Jei kalbate apie siųstuvas-imtuvas poros, tada spinduliuotės schemas turėtų būti suderintos geriausios energijos perdavimo.

Kas kontekste buvo frazė naudojama, kad paskatino jūsų quesiton?

 
ačiū

Vienas imtuvas ir kitas siùstuvas.Jos pačios poliarizacijos ir jų spinduliavimo dėsningumo vynai "žiūrėti vienas į kitą".Abi antenos yra suderinta ir dydis.ayhz2002

 
Patikrinkite, padarytais identiški galima palyginti tipiškų keturi antenos parametrai, ty, pralaidumo, pelnas, veiksmingumą ir beamwidth.

 
ayhz2002 rašė:

ačiūVienas imtuvas ir kitas siùstuvas.
Jos pačios poliarizacijos ir jų spinduliavimo dėsningumo vynai "žiūrėti vienas į kitą".
Abi antenos yra suderinta ir dydis.ayhz2002
 
"Identiški antenų" reiškia antenų suprojektuotos taip pat (to paties tipo sužadinimo, pačios medžiagos ...), atliekamas tą pačią technologiją, ir taip pat Rusijos spektaklių.
Tai ideali koncepcija .....dviejų dalykų idealiai niekada tos pačios ...

Linkėjimai
Lubinas

 
Galbūt, jei dvi antenos yra vienodi, yra paprastas būdas kalibruoti arba juos naudoti kalibravimo?

 
taip, įvertinti jų ir patikrinti, ar "vienodos" prielaida yra teisinga.Aš dabar dalyvavo gaminti antenos, kuri turi būti vienodos (tas
pats mnfg proceso ir tt), ir jie niekada yra.Dispersijos kreivė turi būti sukurtas siekiant patikrinti, kaip skirtingi jie

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top