Klausimai apie triukšmo galios apskaičiavimas

A

airboss

Guest
Labas,

Turiu keletą klausimų apie triukšmo skaičiavimo klausimus.

1) mes žinome, jei tranzistorius ar rezistorius yra susieta su kondensatorius, bendras triukšmo galios yra kT / C.My question is, C galėtų būti būdingas kondensatorius ir tranzistorius?

2) šis klausimas yra už vykdomą projektą.Man reikia kai įkalčiais.Schema pridedamas taip.tai ta prasme stiprintuvas.Norėčiau pamatyti, kuris laiko momentas būtų sukelti triukšmas klaida produkcija.mano patarėjas paprašė manęs surasti matematinį sprendimą įvesti nurodytą triukšmo ir tada daryti modeliavimas.

Štai mano klausimas.Kaip turėčiau daryti?Manau, kad esame dvi galimybės.
a) punkte & B, jie veikia kaip kondensatoriai.A ir B yra arti įėjimo FETs taip pat.todėl mes turime žinoti, kiek (triukšmo galios) ir B turi ir tada perduoda jį įvesti ir pamatyti pasekmes.
b) turime pamatyti triukšmo galia esant OPL & OPR ir tada perduoda jį įvesti.
kurių viena yra teisinga?I really appreciate visus atsiliepimus!

 
Gerbiami areboss,

Čia leiskite man pabandyti duoti savo mintis apie tai.

1).kT / C bus triukšmo galios integruotas dažnių diapazono, RC tinklas, triukšmo pagamintas rezistorius integruota į aukšto dažnio detemined pagal 1/RC-3dB.Bet tranzistoriniai, I don't think kT / C yra tinkamas apibūdinimas tranzistoriaus triukšmo galios, ji gali būti susiję su triukšmo pagamintas tranzistorius integruoti su dažnių diapazone (juostos plotis yra ne tik detemined savo vidinę Talpa tačiau dažnai išorinis talpos).

2.) Gali būti su latchly teigiamus atsiliepimus su didele pelnas lyginamuoju, atrodo, sunku rasti balansą.Manau, b) yra pagrįsta, jums taip pat reikia apsvarstyti apkrova parazitinės talpos etapo prijungtas prie OPI ir POR, kad yra jausmas stiprintuvo juostos plotis.

baniliu

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top