Klausimų Apie Laikrodis medis sintezė!

A

anwayy

Guest
Kiekvienas susipažinęs su Laikrodis medis sintezė (CTS)?
Tarkime, kad gigantiškas SoC projektavimo atveju yra RISC CPU branduolio ir daugelio kitų sub-modules in it.Tada kaip jūs statyti Laikrodis medis?
Ar statyti Tarpinė Laikrodis medis per (į)
parajoniai moduliuose arba padaryti tik CTS nuo aukščiausio lygio?
Mūsų dizaino atveju mes CTS iš aukščiausio lygio naudojant SE (Ctgen), ir aš manau, kad per daug laikrodis-buferio įterpiamas prieš SUBMENIU-moduliai taip laikrodis-įterpimo vėlinimas yra tiek daug.
Ar galite man papasakoti, kaip tai daryti tokiu atveju?
Ir jūs tai automatiškai CTS įrankiai ar ...?
Ačiū!

 
Norėdami gauti daugiau dizaino, didesnių vėlavimą laikrodis medžiai yra neišvengiamas,
bet tai neturi reikšmės, kuo svarbus klausimas yra žvairas, neuždelsia.

Dėl SE CTS, jei ji neatitinka minimalių nerijos, ji turi didinti
vėlavimas.

Jei turite inhouse laikrodis medis projektavimo taisyklės (taisyklės turi būti
vykdomi kai kurie inhouse priemonė siekiant ją patikrinti).Galite padalinti Jūsų laikrodis
medžio į subtrees tada atlikti aukščiausio lygio "ranką", jei neturite
taisyklę, tai geriau padaryti viską, padarytais įrankis.

beje, kuris variantas SE / CTS naudojote?I
don't know
atlikti naujausia versija, bet vieną SE5.0/5.1 nėra gera
didesnių dizainas.Jūs galite palyginti su astronomijos arba Celestry
savo įrankį.

 
Na ..
Mano perduoti patirtį ...
Nors astronomijos ateis į problemą, kad ji negali išspręsti visų voilations, ji ką nors kvailas darbo pvz įdėti iškarpinę serijoje.

End up, it might bring bad result.
 
Viena galite daryti, jeigu jūs naudojate Avanti yra paleisti Jowisza CTS Explorer būdas per visą savo dizainą ir jis eina per ryšelyje algoritmų ir siūlo geriausias CTS įgyvendinti savo dizainą.Paprastai ji yra artima optimaliai CTS tirpalas.Tada perskaitykite generuoja ataskaitą ir pasirinkti geriausią iš jų.Feed į tai CTS kurti savo medį.

 
Visi laikrodis subalansuotą įrankį linkusios per dizainas.(ne visi FLOPS kalbėtis vienas su kitu. Pavyzdžiui, kai bus per debounced šnipštas jūsų GPIO pasitarkite su savo FLOPS atminties valdiklio? tačiau įrankiai subalansuotą jų nerijos!) Tai priežastis, kodėl jūs pamatysite didžiulį vėlavimo laikrodis medis.

 
Aš norėčiau galite manully maršruto laikrodis skirtingų dalis luste, ypač apie kietų makro.Priešingu laikrodis derinti skirtingų brance jums kainuos daug laiko.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top