klausimą apie Rusijos stumti traukti vairo!

B

bobytronic

Guest
Labas,

Į klasikinės stumti traukos galios stiprintuvas 2 N-Chanel MOSFET ir plačiajuosčių transformatorių 1:1, Kaip nustato GAIN su tokio vairo?Nuoširdžiausi linkėjimai
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Sveiki, labai grubus artėjimą, būtų, kad outputpower yra

RL * I ^ 2, kur aš = 75V/10.

Aš maždaug pastatyti ryšio koeficientą k tarp transformatorių lygi 1, tačiau tai greičiau reikėtų somwere 0,5 <k <1.

Impedancja apie tranzistorius (už BJT bent visada yra mažiau kaip 50 ohm) visada maža spėju.Tikiuosi, kad Jis yra tas pats, kaip ir MOP tranzistorius.Aš neturiu savo nuorodą šalia manęs ...

Kalbant, kaip ir įėjimo galia, galima atlikti apytikslį, kad jūsų šaltinio varža yra puikiai suderinta PA impedancja įvesties. (R_source = R_in)
Todėl ji turėtų tapti Taigi jei turite U_source savo U_in tada tampa U_source / 2, ir jūsų I_in yra U_source/2R, kad jūsų P_in taps
U_source ^ 2 / 4 * R.

Bet jūs paprašė pelnas: P_out / P_in, todėl jūs turite nuspręsti, kaip didelio įėjimo signalo pakanka.

Could somebody įlaipinti kamuolys ?.....
linkėjimai,
StoppTidigare

 
Sveiki, ačiū už atsakymą!

I
don't understand viską, ką pasakyti ...kodėl 75/10?Kodėl 10?

Norėčiau turėti sinusoidinės 70V RMS įtampos apie 50 omų apkrovos (RL).Taigi, visu pajėgumu (98W) i esamą apkrova 1,4
A (RMS).that's right?

Dabar vienintelė išeitis ir buvo kuriant
/ aukštos įtampos /
/ Didelės galios /
/ signalo tarp 1Mhz
ir 5 MHz /
yra tokios topologijos: tai klasikinė plačiajuosčio Vairo radijo antena.

Aš žinau, kad elektros energijos tiekimo centro tašku ir išėjimo transformatorius (ferito šerdies) yra ribos, aukštos įtampos ir gali pristatyti krovinį!
Žinau apskaičiuoti geriausią reaktyvios šio transformatorius (xp ne fmin = 5 * RL) .... L = xp / (2 * pi * Fmin )....N = 1000 sqr (AL (mH) / L (mH/1000 sukanka)) ir tt ....

Tačiau problema yra ta, kad i dont know kaip apskaičiuoti ĮTAMPOS pelnas.
jei i 5V RMS prie įėjimo ...ką aš ant krovinio?

Aš turiu vykdomo gm iš MOSFET!Nuoširdžiausi linkėjimai

 
Sveiki Atsiprašome apie "75/10", be jokių komentarų.Aš ką tik atliko apytiksliai apskaičiuoti, galvoju, kad produkcija impedancja BJT yra mažesnis nei 50 paprastai.

Tuomet ši išėjimo varža yra lygiagrečiai su kai krovinio pridedami prie kolektoriaus ir todėl dominuoja.Ir todėl aš apskaičiuota output_impedance ir tranzistorius lygiagrečiai su apkrova = 10 omų.

Kaip reikėtų apskaičiuoti pelną?Apskaičiuokite pelną vienai tik jie vienu metu.

gm gaunamas kaip mažo signalo kiekį,
neturėtų mano, kad aš manau ...
Could somebody toliau?

Jūs dirbate su dideliais signalus.hmm .........gm kartus lauko įtampos suteikia jums srovė į mažo signalo režimu.Ši srovė į apkrovos duos jums V_out tada būtų Vout / Vin.

Linkėjimai,
StoppTidigare

Žinoti, nors, kad norite perduoti didžiausią galią į apkrovą, o tai reiškia, kad norite, kad jūsų įtampa ir srovė būti etape.
Norite padidinti produkto U * I
Todėl žmonės paprastai ieško P_out / P_in insted įtampos stiprinimas šiais klausimais.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top