Keisti mirksi ruožtu signalas pastovus.

J

Jijalicious

Guest
Hi All,

Mano tikslas yra būti savo ruožtu signalo išėjimas (Flashing 0-9 V DC) ir kai paspausite mygtuką įjungti signalą, o ne ji mirksi, noriu, kad jis liks bent 9-12 V

Mano automobilį, aš pridedant Chasing LED rinkinio.Jis reikalauja cosntat 9-12 V. noriu, kad jis veiktų, kai aš Hit Posūkio signalas.Bet dabar, mano eilė signalas eina ON OFF ON OFF ir tt, todėl jos negalima padaryti savo LED Chase, sukelti jį gabalai iš pernelyg greitai.

Aš net nežinau kokiomis sąlygomis Būčiau ieškoti arba kas dalims.

Any help būtų dėkingi.

Ačiū,
~ Jij

 
Galite naudoti signalas iš jungiklio, vietoj lempos.Tai leis Jums nuolat signalas.

Priešingu atveju naudokite retriggerable monostabilnym pagaminti nepertraukiamo signalo jums reikia.

 
Tiesiog smalsumo, kas nutiktų, jei galiu pateikti pakankamai didelis kondensatorius tarp lempos ir V?

 
Jei tai padarysite, kondensatorius bus sukurtos tokios didelės srovės šuolio, kai signalas yra įjungtas, kad ji arba sunaikinti lempa vairuotojas (jeigu jis yra kietojo kūno relės), arba suvirinimo siūlės kartu su relės kontaktus (jei automobilis sunaudoja reguliaraus Relay).
I wouldn't try it.Norėčiau tiesiog priimti signalą iš lempos ir pašarų, su aukšto impedanso grandinės, retriggerable vienkartinis, kad būtų sukurti nuolatinį signalą iš šių impulsų.Tada jums nereikės atlikti jokio pavojaus.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top