Kas yra 0.18um reiškia "šeimininku nurodyta ,18 um PRO

M

mhytr

Guest
Orų ilgis arba plotis MOSFET 0.18um?Parašytas po 33 minučių:Kitas klausimas
Aš susintetinti vieną iš mano dizaino, ir aš bandau skaičiuoti loginių elementų skaičių.
DC pranešė bendras plotas mano dizainas.
Aš taip pat apibendrinti NAND GATE, pranešė plotas 7.53.And NOT vartai, srityje, skaičius yra 5,02
Kuris numeris turėtų pasirinkti skaičiuoti vartų numerį?

Ačiū
Paskutinį kartą redagavo mhytr m. spalis 12, 2005 2:22; Redaguota 1 kartą iš viso

 
Citata:Kitas klausimas

Aš susintetinti vieną iš mano dizaino, ir aš bandau skaičiuoti išėjimo numeris.

 
0.18um yra tranzistoriaus kanalo ilgis.Jei vizualizuoti tranzistorius, kai ji atlieka, elektronų srautas iš šaltinio nutekėjimo kanalas sukurtas Poslinkis vartų.Šiame "nuo šaltinio iki nutekėjimo kanalo ilgis yra kanalo ilgis.Jūs išgirsti tokias sąvokas kaip 0.18um sudarytas vs 0.18um veiksmingas.Taip yra todėl, nors jums gali parengti 0.18um išdėstymo priemonė, faktinis kanalo ilgis gali būti skirtingas.Kažkas, kas supranta fizikos prietaisas gali būti expain tai geriau.

 
Taip 0.18um yra kanalo ilgis tranzistorius.Proceso technologijos mazgas taip pat nurodyti ilgį, o ne plotis.Nors galite padaryti 0.18um, ir negali gauti veiksmingą 0.18um nes kuriant ištakos ir santakos su Tranzistorius metu difuzijos, ten gali būti šoninės difuzijos, kad auga pagal vartai, todėl veiksmingas ilgis tranzistorius tapo trumpesnis.Šios informacijos paprastai bus pateikta liejimo arba modelio failas.Manau Ken Martin knyga apie Analog Integrated Circuit Design turi tam tikrą trumpą aprašymą apie šį poveikį.

 
Siekiant nustatyti vidutinio dydžio dizainą po sintezė siūlyčiau daryti taip:

1.Gaukite visų nand2 vartai į jūsų biblioteką dydis (lengviausias būdas yra peržvalgos
kodo biblioteka jūs naudojate bet Jūsų metodas yra gerai, jei ne
naudotis IT).
2.Pasirinkite vieną per vidurį (tarp mažiausio ir didžiausio vieną)
3.Iš jūsų sintezės ataskaita patraukti "bendras plotas ląstelių", kuri suma
Combinatorial ir ne Combinatorial srityse.
4.Padalinti iš viso ląstelių srityje ir vidutinių nand2 vartų dydį.Tai nėra labai tikslūs, bet visuotinai priimto būdo citata konstrukcijos dydis vartai į pramonę.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top