Kas gali pasakyti, kokios yra A svoris filtrą?

Od dawna wiadomo, że na konsoli Xbox One pojawi się Windows 10. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądał interfejs systemu operacyjnego w wersji do konsoli przystosowany do obsługi za pomocą pada i komend głosowych. Dowiedzieliśmy się też, kiedy posiadacze Xboksa One mogą spodziewać się aktualizacji konsoli.

Read more...
 
Svoriniai filtrai yra naudojami Audio S / N matavimai.Pagrindinės formos filtro yra atvirkštinė žmogaus ausies jautrumo charakteristika.Vienas iš šių formų yra A Sveriame filtras (yra allso B CCIF kt.)Idėja yra ta, kad suteikti daugiau svorio dažnių komponentų, kurios ausies yra jautresnis.Interneto galite rasti daug informacijos apie garso svorinius filtrus.

 
naudojant idealiai grandinė (R, C, VCVS) įgyvendinti dėl svorio filtrą.
Tačiau, jeigu aš noriu priemonę dėl svorio triukšmo ADC kanalo,
Kaip įgyvendinti šį?

 
Modeliavimo Sveriame filtras turite žinoti, kad perdavimo funkcija arba lygiavertis filtrų grandinę.Į attechement Aš CCIR 468-3 filtrų grandinę, kurioje turi būti pridėta 12,2 dB Vairo ir svorio kreives A ir CCIR 468-3.Svoriniai A kreivę paprastai naudojamas su vartotojų garso produktus o CCIR skirtas profesionalių naudojimo.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Norėdami Borber,
Ačiū.
Tačiau ši grandinė yra CCIR-468, kaip padaryti, kad A-Sveriame filtras grandinės už SPICE modeliavimas?

 
Norėdami Borber,
Beje, aš pastebėjau, kad jūs turite daug taškų (virš 1000!).Ar ypu patinka dovanoti kai kurie su manimi?Thanks again.

 
A kreivę Aš neturiu perdavimo funkcija arba lygiavertis grandinę.Aš manau, kad filtras ir topologijos turėtų būti tokios pačios kaip CCIR filtrą.Galite išbandyti Pasikartojančio modeliavimas priartėti rezultatas, bet jis yra gana lėtas ir netikslus būdas.

 
Sveiki - aš ieškau A-Sveriame filtras grandine."Google" atvedė mane į šią diskusiją, tada prie turinio <http://www.epanorama.net/documents/audio/aweight.html>.Aš sumodeliuotais grandinę nuo nuorodą LTSpice ir atrodo beveik A svorio kreivė paskelbtas anksčiau šioje diskusijoje.Pastaba šaltinio
ir apkrovos varža reikalavimus.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top