Kalbant apie SRAM išdėstymas

P

Prasanna Kumar

Guest
Hi All,

Darau ir 6t SRAM išdėstymą, knygose ir taip pat internete esu nepavyko rasti grandinės schemos

1.Row Decoder Circuit
2.Cloumn Decoder Circuit
3.WordLine vairuotojas Circiut

Aš labai gerai, jei kas nors gali sugebėti duoti man patarimų ar atsiųsti keletą nuorodų, kur galėčiau rasti circiut diagramos pirmiau minėtus tris grandines.Gavę šių, galiu pradėti daryti maketą šias grandines.

Thanks in Advance

 
Pirmiausia, manau, kad tai eina į skaitmeninį forumas, ne analogas ..PLZ judėti, jei matote, mados.

Toliau, dekoderis yra gana daug dekoderis.Manau, kad tai vienas yra paprastas, paprastai apima skyriuose dėl mux.Aš tikrai negali jums padėti, nes aš čia nesudaro dekoderių, taip gal tiesa skaitmeninio vaikinas gali padėti geriau įgyvendinti.

Ką aš manau, duos jums labiausiai skausmas jausmas stiprintuvą ir vairuotojas.Ar skaitote Haraszti knyga?Some very nice metodai.

http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=91869&highlight=haraszti

 
HI electronrancher

Ačiū už atsakymą, bet kai lankiausi nuorodą ji sako paprašė paštu doesnot egzistuoja.Aš ne skaityti knygą turite paminėti.Jei įmanoma Gremoklis U prašome atsiųsti patį dar kartą.Po Jūsų atsakymo aš komandiravimo į digittal formos klausimas.

Jei įmanoma, galite atsiųskite man nuorodą, kur galima parsisiųsti knygą šiuo pašto adresas prasanna.ps (at) gmail.com bcoz Turiu tik 3,5 taškų.Atsiprašome dėl nepatogumų.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top