Kaip sustiprinti talpa

S

svensl

Guest
Labas,

Ar yra koks nors būdas sustiprinti ir talpos kaita?Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad kondensatorius keičia savo talpos, slėgis, pvz.Kondensatorius turės centras talpa ir tada labai mažas nukrypimas aplink jį dėl įvairių sunkumų.Problema ta, kad nukrypimas yra labai maža, grandinė, kurioje aš noriu naudoti slėgis priklauso nuo kondensatoriaus yra nepakankamai jautrus pasiimti šią minutę į talpą.Ar yra koks nors būdas papildyti tik iš talpos nuokrypis?Again, I don t wanna išplėsti centras talpa, kaip tai jau didelis, man tiesiog reikia išplėstos vertės nuokrypis.

Ačiū,
Sven

 
talpa negali būti papildomi.tik įtampos ir srovės gali būti atliekamas naudojant stiprintuvus, kuri savo ruožtu gauti tuos dc šaltinių dalykus.tad jei ir norime turėti daugiau kap.U SHD daugiau cap.in tam tikra forma.be pietų būtų nemokamai mano draugas.

vietoj pažvelgti į BŽŪP pokyčius., kuris yra minutę, galite pažvelgti į įtampą visame kad ir δV galėtų būti papildyta apdairiai kaita.galite eiti Wheatstone tinklą kondensatoriai su ginklais.

 
venkateshr pasiūlė "Wheatstone tinklą kondensatoriai su ginklais".
Kita, kad pavadinimas yra "talpos tiltas".Ieškoti Google.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top