Kaip sim neatitikimą iš res ir dangteliu?

K

ken_cn

Guest
Dear All,

Ar galėtumėte man papasakoti, kaip gauti neatitikimo res arba dangteliai, padarytais modeliavimas?
Aš kuriant VPK kurių sudėtyje yra res seka ir dangteliu masyvas, ir aš galiu apskaičiuoti neatitinka iš elementas pagal formulę liejimo dokumentus.Bet aš noriu paleisti modeliavimo patikrinti skaičiavimo rezultatus.Kaip tai padaryti?

Ačiū.

BR
Ken

 
Ken,

Modeliavimo nesutapimui visų prietaisų grandinę įprastai naudoti DCmatch analizė HSpice.I've been projektavimas D / A mane ir šią analizę padėjo man labai įvertinti nesutapimui mano grandine.

Į HSpice, neatitikimą yra apibrėžta bloką į Netlist vadinamas "variacijos blokas".Į šį bloką jūs galite apibrėžti nesutapimui pavyzdį visiems tranzistorius parametrus, kad jums patiko, o taip pat rezistorių ir kondensatorių elementai.

Štai pavyzdys bloko, tiesiai iš HSpice vadovas:

. variacijos
. global_variation
nmos modn vth0 = 0,07 u0 = 10%
PVO MODP vth0 = 0,08 u0 = 8%
. end_global_variation
. local_variation
nmos modn vth0 ='9 .5e-9/sqrt (get_E (W) * get_E (L) * get_E (M)) "
U0 ='0 .7e-6/sqrt (get_E (W) * get_E (L) * get_E (M)) "%
PVO MODP vth0 =
14 .5e-9/sqrt (get_E (W) * get_E (L) * get_E (M)) "
U0 ='1 .0e-6/sqrt (get_E (W) * get_E (L) * get_E (M)) "%
. element_variation
R = 10%
. end_element_variation
. end_local_variation
. end_variation

Hope this helps you,
Liūtas.

 
Leo,
Labai ačiū už atsakymą.
Bet jūsų būdas atrodo, kad aš apibrėžti nesutapimui by myself.Ką aš noriu, kad, pasirenkant dydžio, rezistorius arba dangtelį, kaip gauti nesutapimui vertė jas imitavimui.

BR
Ken

 
labas,
MISMATCH lemia tiek išdėstymo ir gamybą liejimo, labai skiriasi pagal skirtingų išdėstymo metodus ir liejyklose.Taigi, manau, verta ištirti bendrą prietaiso nesutapimui iš liejyklų ir tai didžioji dalis darbo, siekiant optimizuoti išdėstymą.

Masteric

 
Ken,

Kaip Masteric sakė, you
can't get bendras prietaiso nesutapimui iš modeliavimas.Neatitikimą, turi būti apibrėžta liejimo, paprastai proceso parametrai dokumentą arba MISMATCH parametrus.

Su šiomis liejimo parametrų, Jums užpildyti variantų blokų, kad aš kalbėjo apie prieš ir tada jūs galite gauti variantą bet įtampa arba srovė jūsų grandinės dėl Neatitiktis prietaisai.

Liūtas.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top