Kaip realizuoti MOS rezistorius?

C

cheenu_2002

Guest
Labas,
Aš stengiuosi naudoti MOSFET vietoje rezistorius.Esu naujas CKT dizainas ir aš surasti labai sunku tai šališkumo.Can anyone help me suprasti, kaip šališkumo MOP linijinės regione, kad ji gali veikti kaip rezistorius.Aš CKT pridėtas, bet i dont know jei jos teisingai prijungti MOS ...Aš taip pat Nežinau kaip priemonę nuo visų CKT BJT VBE.Abi bazės ir emiterio rodomi pačios įtampos.Aš cudnt suprasti whats happening.

 
MOSFET yra jo linijinis regione, kai VDS <VGS-vt.Tai garantuojama, užtikrinant Vd = VG kaip diagramos.Atkreipkite dėmesį, kad jums reikia prisijungti urmu ryšio qn0 į GND, o ne jo šaltinį.Be to, tai gali būti dėl klausimų tendencingumo savo srovės šaltinio naudojimo (nes tai yra idealus, jeigu prietaiso matmenys neleidžia dabartinė praeiti, kad norite, netikėtai modeliavimo rezultatai gali būti).
Pagaliau, jūsų grandinės schema bazės mazgas yra susijęs su GND, taip pat kolektorius mazgas.Taigi VBE = 0V.Tranzistorius yra susijęs su diodas, o ne kaip tranzistorius.

 
Labas,

I'm confused pirmiau pareiškimą.Kai Vd = VG, kaip ji atitinka VDS <VGS-vt.
Vd = VG yra sąlyga siekiant užtikrinti, kad tranzistorius yra soties.

 
Vds> Vgs-Vt yra sąlyga maintian į soties MOS.Iki tie'ing vartai kanalizacija, MOS gali būti įjungtas, bet gali būti neobjektyvus būti linijinės regiono ar soties.Pls pataisyti mane jei aš klysta.

 
nschutten rašė:

node.
Pagaliau, jūsų grandinės schema bazės mazgas yra susijęs su GND, taip pat kolektorius
mazgas.
=0V.
Taigi VBE
= 0V.
Tranzistorius yra susijęs su diodas, o ne kaip tranzistorius.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top