Kaip pridėti kalibruoja į virtuozas?

S

staric

Guest
Słyszę kalibruoja gali būti įtraukti į Virtuoso pateikė įgūdžių kalba.Jei padaryta, yra kalibruoja meniu Virtuoso langus.Ji gali atidaryti kalibruoja sąsaja.Bet aš nežinau, kaip tai daryti.Jis yra kelių įgūdžių sencence.Kas gali pasakyti man?mano.

 
Pirmiausia reikia nustatyti šią eilutę:
setenv MGC_CALIBRE_LAYOUT_SERVER: <numerio>
Jūsų terminalą.

Tada atidarykite savo. Cdsinit failą ir įterpti šias eilutes
Tegul ((scriptPath)
scriptPath = strcat (getShellEnvVar ( "MGC_HOME")
"/ bendr / Pkgs / ICV / tools / queryskl")
setSkillPath (cons (scriptPath getSkillPath ()))
)
apkrovą ( "calibre.skl")Tada šaltinis tiek Cadence ir kalibruoja cshrc aplinkos failus terminalo.

Pradėti icfb / išdėstymas, tada pamatysite kalibruoja traukite meniu.

Pageidauja, kad padėtų.

 
gal turite parašyti tekstinį failą, kuris yra vadinamas ". cdsinit". Šis failas yra komandos, kad yra nustatyti kalibruoja paht į virtuso.

 
i see kalibro traukite meniu, bet ir ne naudoti kodėl?

i naudoti KDR mygtuką but
Negaliu paleisti KDR ir gui

kaip nustatyti MGC_CALIBRE_LAYOUT_SERVER uosto?

kur galima rasti uostą?

thx

 
Jūs turite parašyti tekstinį failą, kuris yra vadinamas ". cdsinit".
-> load ( "xxx / xxx / calibre.skl")
calibre.skl: kalibruoja įgūdžių failą

 
Mano būdas:

Pridėkite šias dvi eilutes į ~ /. Cdsinit byla:

pakraukite "/ mentor/ss5_cal_2005.2_6.10/shared/pkgs/icv.ss5/tools/queryskl/calibre.skl"
pakraukite "/ mentor/ss5_cal_2005.2_6.10/shared/pkgs/icv.ss5/tools/queryskl/mgc_calibre_menu.skl"

Taip pat enironment kintamųjų kalibruoja tokių MGC_HOME turėtų būti nustatytas tinkamai.Parašytas po 4 minučių:Kelias *. SKL turėtų būti pakeistas į Jūsų.

pakraukite "/ mentor/ss5_cal_2005.2_6.10/shared/pkgs/icv.ss5/tools/queryskl/calibre.skl"
pakraukite "/ mentor/ss5_cal_2005.2_6.10/shared/pkgs/icv.ss5/tools/queryskl/mgc_calibre_menu.skl"

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top