Kaip pradėti su ARM7?

7

7rots51

Guest
Labas

Norėčiau pradėti nuo ARM7, Bet aš nežinau, kaip pradėti ir kaip pasirinkti c kompiliatorius, JTAG debugerem, plėtros rinkinys, gamintojas?

Norėčiau pasirinkti pigių būdas (įranga) ir 60MHZ greitis yra pakankamas, kad mane dabar.

Prašome vadove man.

iki

 
Dėl palyginti nebrangi, reikia pasirinkti Vertintojas-7T rinkinys.

Tai ne 250 $, su JTAG paramos ir Wszechmocny RS-232 sąsaja.Tačiau ne visos versijos kompiliatorių ir JTAG įrangos sąsaja (Multi-ICE komponentas) teikiama ši kaina.Aukštyn yra Samsung KS32C50100 (su 512KB SRAM, 8KB unifikuotus cache / sratchpad RAM konfigurowalne, 10MHz laikrodis gamina 50MHz procesorius laikrodis)

GNU uoste ARM kaip kryžminio kompiliatorius yra nemokamas, o jums reikia šiek tiek susipažinę su.

Taigi gauti šių ir trečiųjų šalių priemonės trūkstamą nuorodos į toolchain "(gimtoji tarmė).Bendra kaina $ 750 ecept kurti JTAG sąsaja laive savo.

Brangaus sprendimas yra integratorius (pvz. ARM7TDMI) visos versijos Kompiliavimo.Integratorius eina ty iki 66MHz, tačiau praktikoje aš galėti sukonfigūruoti ją iki 50MHz.Plius 256KB SSRAM ir plug-in 256MB SDRAM modulio.

Ir kas yra jūsų tikslinė tarp ARM variantai (ARM7TDMI, ARM710T, ARM su Analoginė sąsaja, kuri yra ARM7100)?

Trečiosios šalies lentos yra questinomark man tik iš Atmel AT serijos, kurias
aš esu
girdėjusi gerų komentarų, tačiau aš nemanau, kad ji turi 32-bit autobusu į pagrindinę atmintinę (off-chip) (svarbi, jei jums reikia pavyzdžiui, žinoma).

the_penetrator_in_extremisŠ

 
Žr šį puslapį geras ir mažą kainą (350 USD) evoliucija laive TEB-4530AC iš TopMicroSystems:
h ** p: / / topmicrosystems.com/html/teb4530ac.phtml
h ** p: / / topmicrosystems.com/html/help_teb4530ac.phtml
h ** p: / / topmicrosystems.com/kimstek/SNDS300/UM_S3C4530A_rev1.zip
h ** p: / / topmicrosystems.com / html / eboard_price.phtml

 
Labas
Aš iš visų atsakymų, kad man reikia šių objektų, pradėti ir vystyti projektą su ARM7.

1.C Compiler kaip su GNU C Compiler
2.JTAG sąsaja aparatūros
3.A developerski rinkinysAr teisingai?ar kitas priemones, taip pat reikia?

Beje, iš kur (pardavėjai) Aš galiu nusipirkti JTAG sąsaja? (Man patinka nebrangios jų)

 
JTAG programinės ir techninės įrangos Win9x h ** p: / / w * w.cfly.org /

Kitos tirpalo h ** p: / / w * w.ocdemon.net /
Wiggler aparatūros (raktas į LPT-uostas)
h ** p: / / w * w.ocdemon.net/Merchant2/merchant.mv? Ekrano = PROD & Store_Code = MTS & Product_Code = wiggler
ir laisvas OCD Commander (Windows ir Linux)
h ** p: / / w * w.ocdemon.net / ocd_dbgr.exe
Laisvas GNU instrumentinių priemonių dėl OCDemonTM BDM / JTAG įrenginiai
h ** p: / / w * w.ocdemon.com /

 
Hi to you all guys. Gerai yra bendrovė www.triscend.com
jie gamina lustu remiantis ARM7 pagrindinius jos hava yra SDK cdrom nemokamai su GNU ir kitų pagrindinių sluoksnių (BIOS) kad ji ateina su debbugger kad neapimtomis yra GREAT!

 
Aš nežinau, ką man reikia apskritai už ARM7 plėtrą.
Ar tai daiktai komplektas ar kiti elementai yra reikalingi?

1: keletas ARM7 ICs iš tiekėjo
2: developerski rinkinys iš jų
3: JTAG įrangos
4: ac kompiliatorius ir IDE

Prašome pateikti savo pastabas.

 
http://www.samsungelectronics.com/semiconductors/system_lsi/product_tree/product_tree.htm # 32bitarm
Ji ARM7 informacija ..
Čia galite rasti labai duomenų apie ARM7 ten ..

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top