Kaip patikrinti Flash ADC

N

niket_jmd

Guest
Aš padariau Flash ADC kuratorius pakartotinį savo 6-asis Flash bitų architektūra

taip, kaip patikrinti specifikacija ADC
I mean INL DNL ir tt, kaip atlikti šiuos bandymus?

 
galite įvesti kelią signalą.skaiciu yra kodas kalbomis kartus idealios būklės.Aktyvūs numeris kodą kalbomis kartus su aktyvia sąlyga.
DNL (i) = (skaiciu - actvie numeris) / skaiciu
INL (I) = ΣDNL (0: i)

 
Thnks ............... ir WHT ABT sndr ir SNR .......... aš tai dinamiška chracterstic

 
Hi niket,
Aš dirbu dėl tos pačios konstrukcijos TIQ Flash ADC naudojant Mentor Graphics tools.how Did U rasti ADC Speed, Ar galite man duoti UR specifikacijas, kaip greitis yra Workin.
thaks partija iš anksto.
Linkėjimai,
Raj

 
rasti greitis yra paprasta, kaip mes galime rasti kodas trasition nedelsiant ....... atsižvelgiant į laikrodį ........ paprastai sndr ir SNR priklauso, ir kuris apibrėžia Max INP dažnio ....... . stilll turiu patikrinti

 
galite duoti signalą nuodėmė, tuomet Jūs galite analizuoti gamybos datas ir prieskonių-išsiaiškinti: converte išvesties duomenims skaitmeninio signalo, tada converte skaitmeninį signalą į analoginį signalą, pagaliau u can get sndr, SNR, SFDR, ENOB tt .Jūs taip pat galite kreiptis į prieskonių-ištirti padėti.

 
Hi, I got Spice modeliavimo rezultatus 6 bitų ADC TIQ už Sinusinės input.But I couldn't get idėją rasite INL, DNL, SNR, SNDR ir EDOB.How rasti visas šias MATLAB ir kaip galiu duoti prieskonių rezultatus kaip indėlį Matlab.can galėtumėte paaiškinti dėl pačios Detail.Thanks į adv.

 
Labas,

Prašome žr. priedą, ji gali būti naudinga jums,

Jei Jums reikia išsamesnės informacijos, nedvejodami kreipkitės į mane.

Linkėjimai,

N. Muralidhara
BEL-balta
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
SFDR: 10log (P_signal / P_maxharmonic)
SNDR: 10log (P_signal / (P_harmonic P_niose))

 
lwjbh rašė:

SFDR: 10log (P_signal / P_maxharmonic)

SNDR: 10log (P_signal / (P_harmonic P_niose))
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top