Kaip pasikeisti kintamieji tarp C, Perl ir shell scripts?

P

PD

Guest
Labas!
Ar kas nors pasakyti, kaip aš galiu keistis kintamaisiais tarp C, Perl ir shell scripts?
) as:

Pavyzdžiui, pasakyti aš į C kodą (test_return.c)
kaip:

# include <stdio.h>int main ()(x = 5;return x;)Dabar aš noriu gauti kintamojo x shell script.How galiu vertė?

In the Shell script Aš einu exe failas sukurtas rengiami ir sukurti Exe iš C kodą.

Pvz. / Test_return.exe

Ačiū,
PD

 
Sveiki PD,

Yra du būdai, kaip galima tiek apvalkalo scenarijų ir perl scenarijų (jie tikrai veikia, bet kokia kita programavimo kalba minimali parama).

[1] užsirašyti į kintamąjį į failą (vars.txt, pvz) ir tada atidaryti su shell skripto failą ir skaityti duomenis (var vertės) ir kažką daryti su ja.

[2] Jei žinote, kaip naudoti funkcijas lizdai, C ir Perl galima keistis duomenimis tarp tai kalbos per lizdo jungtis (pvz., jeigu jie susiję su vamzdžiu), kuri leidžia siųsti / gauti duomenis apie kiekvieną atskirą programa.

Jeigu Jūs nežinote kaip tai padaryti bet šios dvi alternatyvos, duok man žinoti, ir aš galiu jus į atitinkamas knygas ar nuorodas, kad tai įvyktų.

 
Ačiū aadvedaboard!
Aš kai žinau, kaip 1-asis variantas ... bet ne apie antrąjį viena ....
Ar galite parengti su pavyzdžiu?
PD

 
Manau, lizdai yra geriausias būdas.Tai tarsi virtualus uosto.Dauguma kalbų kabliukai į lizdus.Nustatymas aplinkos kintamieji turėtų dirbti, tačiau tai nėra labai elegantiška.Aplinkos kintamieji yra svarbių, ilgalaikių dalykų kaip programos ar OS parametrus ir tokių.Nenorėčiau, kad netvarką it up.Jei naudoti aplinkos kintamieji, išvalyti nuo savęs (atsikratyti jų, kai programos pabaigos).

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top