Kaip palaukti absoliutaus laiko (kai naudotis EEPROM)?

T

tinytseng

Guest
kaip pavadinime
kai mano atminties valdymo modelis skaityti operacijos EEPROM, pagal spec EEPROM, po to pasirinkite lusto signalo ir išėjimo signalas yra aktyvuotas, turiu laukti su 200ns kol galiu paimti norėjo duomenis iš duomenų magistralės .

Dabar, kaip aš galiu palaukti ir laikas, tai absoliutus laiko (200ns)?

Padėkite man, mano pirmasis!

 
200ns turi būti mažiausiai kartą prieš pradėdami skaityti pirmą kartą.
Ką aš siūlau, yra konvergencijos šį kartą į Nr.apie laikrodžiai ciklai ir palaukti
tiems, kurie daug laikrodžio ciklai Prieš pradėdami skaityti šį kartą reikia ne man
tiksliai lygi 200ns tačiau ji turėtų būti> 200ns.I dont know what ur sys_clk
yra.galite naudoti manekenas palaukti narių šiuo UR automatas laiko.

 
Gerbiami NAND vartai
ačiū

IV galvoja apie savo idėją ir anksčiau, bet mano mokytoja paprašė manęs, kad laikas absoliutus kartą asyncronous grandinė be CLK

mūsų mikroschema gali atnaujinti frequenecy (su trumpesnį laikotarpį) ateityje, ir ne.apie laikrodžiai ciklai gali neužtekti?

do u hav jokių naujų gerų idėjų?

laukia ......

 
Patikrinkite savo grandinė konstantų, tai yra kokia nors konstanta metu jokių sudedamųjų dalių, naudojamų savo dizainą, galite naudoti jį kaip nuoroda charakteristika?

Hope this helps.

 
Asynchronous tirpalas šiandienos skaitmeninio dizaino nerekomenduojama.
Ką jūs galite padaryti, tai išlaikyti Nr.ir laukti valstybės konfigūruojama.

 
Hi this is kinjal ..
Manau, bet kada .. u musthave Nuoroda laikrodį ir skaitmeninę ckts .. mes paprastai renkasi krištolo freq arba gauti laikrodis ji .. ir dabar turi dvi galimybes .. ir pasirinkti nuo kurios UR patogi ir dar vienas dalykas .. . Jei ateityje ir keisti Freq taip ir turi pakeisti tuo pačiu .. tikiuosi, kad tai pakaktų ir konstantos

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top