Kaip nustatyti (HyperTerminal) siųsti AT komandos

N

nofnof

Guest
Hi everybody,

Aš noriu nusiųsti AT komandomis T26 Ericsson Mobile naudojant RS-232 Cable, kaip galiu nustatyti HyperTerminal siekiant bendrauti su šios mobiliosios?Pastaba: HyperTerminal yra in Windows XP, aksesuarai programa

THANKS

 
Pirmiausia yra pasirinkti KOM 1/2/3...port ir padėkite jį ant 19.200 bps, 8, N, 1
tada bandykite su AT seka ...
Ar jūs pridedamą dešinę RS232 kabelis ...?

 
Paprastai vidaus modemas taip pat priskirti tam COM port,

ką tik pradėti COM prievadą atitinkantis modemo ..

spausdinimo ant HyperTerminal nusius duomenų modemas

At ...

 
Išbandykite šį terminalą programinė įranga:
h ** p: / / www.rfinnovations.com.au / uploads / images / RFI-Interm% 20Rev1.1 (1). Zip
Galite nustatyti AT komanda, kaip seka ir išsiųsti ją su vienu pelės mygtuko paspaudimu (naudoti mygtukų funkcija).
Žinoma, jūs turite sukurti uostas atitiktų kitas galas su greičiu, bitai, pariteto ir tt

 
IanP rašė:

Išbandykite šį terminalą programinė įranga:

h ** p: / / www.rfinnovations.com.au / uploads / images / RFI-Interm% 20Rev1.1 (1). Zip

Galite nustatyti AT komanda, kaip seka ir išsiųsti ją su vienu pelės mygtuko paspaudimu (naudoti mygtukų funkcija).

Žinoma, jūs turite sukurti uostas atitiktų kitas galas su greičiu, bitai, pariteto ir tt
 
misley rašė:

Pirmiausia yra pasirinkti KOM 1/2/3...port ir padėkite jį ant 19.200 bps, 8, N, 1

tada bandykite su AT seka ...

Ar jūs pridedamą dešinę RS232 kabelis ...?
 
Paleidus HT (hyperterm. ..) kuriate ryšį, suteikti jai pavadinimą, tada pasirinkite "sąsaja (modemas, BT, COM1.2.3 uostų ir tt ..) ir pasirinkti teisingą katalogo už ryšio ... Jūs galite tai padaryti vėliau "File / Properties bet reikia sustabdyti ir vėl paleisti ryšys pakeitus parametrus ...
Kai aš parašė styginių aš maniau, kad tu AT ir įveskite!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top