Kaip konvertuoti 1.8V bendro režimo įtampos 1.2V

W

waosai

Guest
Aš susitiko su problema mano grandinės:
Įvedimas yra skirtumo signalas, kurio dažnis yra 125MHz, bendro režimo įtampa yra 1.8V, vienu tikslu įtampos submeniu yra - 0.5v, maitinimo yra 1.8V.
Man reikia išvesties Diferencialinė signalas, kurio bendro režimo įtampa yra 1.2V,
vienu tikslu įtampos submeniu yra -0.35v.
Kaip aš galiu dizainas šios grandinės?

BTW, kuris žino kaip kurti automatiškai kirsti sąsajos ethernet phy lustą?
THX!

 
Vienas brute force metodas yra naudoti transformatorius su sukanka santykis, kad skirtumo lygiai jums reikia ir tada DC bendro režimo lygį antrinio centras čiaupo.

 
Galite pabandyti naudoti šaltinio pasekėjų lygį perkelti signalo.

 
Matau keletą variantų Jums.

Pirmasis yra grubus ir žalios, bet gali daryti tai, ko Jums reikia.Jei naudojate rezistorius dalytuvas, galite poslinkio signalo nuo 1.8V iki 1.2V ir signalo swing nuo 0.5V iki 0,33.Tai negali būti tiksliai nurodomas jums davė, bet gali būti pakankamai gera jūsų paraišką.

Antroji alternatyva (taip pat žalios) būtų derinys kondensatorius dalytuvas ir rezystor daliklis.Tai gali atnešti DC įtampos kvadratas nuo 1,8 iki 1,2, ir aukšto dažnio kvadratas nuo 0,5 iki 0,35 tinkamu Padalos rezistorių ir kondensatorių.Santykis R suteiks DC padalijimo.Santykis 1 / C's teiktų aukšto dažnio padalijimo ir RC produktas apibrėžti dažnio atsakas.

Be eleganckie sprendimas būtų naudoti diff-in diff prie vairo,
o skirtumas padidėjo 0,7, ir arba fiksuoto DC bendrą būdas išėjimo įtampa 1.2V, arba bendrą būdas gauti 2 / 3.

I
wouldn't atmesti grubus ir žalios versijos, jei jie daro tai, ko Jums reikia, nes tai suteiks daugiau patikimumo, yra daug greičiau įgyvendinti, ir gali gana greitai nustatyti, ar jie dirbs.

 
Jūs galite naudotis visą diffierical Opa realizuoti jį, kurios bendras būdas įtampa yra 1.2V

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top