kaip imituoti trumpalaikis triukšmas?

L

lhlbluesky

Guest
Aš noriu žinoti, kaip valdyti pereinamųjų triukšmo analizė modeliavimas?

matau ką nors panaudoti PSS ir pnoise analizė Norėdami tai padaryti, bet klaidos visada pasitaiko man, tai ir yra kitas būdas imituoti trumpalaikis triukšmo palyginti didelis grandinę (apie 500 tranzistorių)?ir daugiau kaip vienas laikrodžio signalai yra naudojami.

anyoe gali man padėti arba duoti man patarimus, pls?

ačiū.

 
Trumpalaikis triukšmas dabar palaiko daug treniruokliams, kuriems tiesiog pridėti prie kiekvienos sudėtinės triukšmingo ekvivalentinis triukšmo šaltinio.Šaltinis vertė apskaičiuojama būti lygiaverčiai triukšmo savybes, komponento.Kadangi daugeliu atvejų triukšmą gauti panašūs į Apipjaustymas triukšmo simuliatorius yra dirbtinai didinti veiksnius, kurie taikomi visoms šaltinių, kad triukšmo poveikis matomas ir measureable.

Mano supratimu yra tam tikrų su "PSS trūkumai" ir "pnoise", nes tik nedidelis skaičius Harmonic šaltiniai gali būti naudojami paslėpti problema yra ta, kad sandėliavimo ir transportavimo Jitter poveikis negalėjo būti imituojami.

Tai yra įveikti "trumpalaikis triukšmo"

 
Ar galite pasakyti tiksliau?

bet kaip imituoti trumpalaikis triukšmo grandinės, pavyzdžiui, šmėkla treniruoklį?

Can anyone tell me daugiau, pls?

 
Labas,

Galite atsisiųsti šią paraišką biuletenių skaičius Cadence padažu nuoroda:
Pagal paskirtį dėl tiesioginių Time-Domain
Triukšmo analizė naudojant virtuozas Spectre

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top