kaip imituoti ragų antena hfss?

A

atsou

Guest
Labas,

Noriu imituoti ragų antena hfss bet ir turėti sunkumų dizainas taip pat.Can anybody help me?Ar pamoka, kad gali padėti?

Thank you in advance

Linkėjimai,

atsou

 
Jei turite Hfss programinė įranga, jūs galite pamatyti pavyzdžių ir pavyzdžių directionary.

 
Jei naudojate HFSS8.5 turite atkreipti ragų antena, priskirti perfectH krašto į apperture ir antenos atkreipti dėžutė, kuri bus įtraukta apertūros ir nedidelė dalis rago antena, kopijuoti ragų antenos ir įklijuokite jį, tada atimti kopiją iš dėžutės, priskirti perfectE sienos iki sankryþos (išskyrus už apperture) į langelį ir ragų antenos ir priskirti spinduliuotės krašto iki išorinio surfases iš dėžutės.Nepamirškite pastatyti bangų uostą, kur necassary.Aš ne bandė ją kitų versijų HFSS bet aš tikiuosi, kad jis darbo.Sėkmės!

 
Max Nikoleta

Eisai ellhnida? eyxaristw punktas poli gia tis symboules sou ..
8a dokimasw twra kai yra exw kamia Aporia 8a se xanarwtiswThanks a lot

atsou

 
yeah gali kas nors nurodyti svetainę pvz.Bandant suprasti, kaip šios hffss darbai.Aš studentas versiją.

 
Geia sou!Ellinida eimai!Ego na deis ti provlimata Eho man HFSS ...An Boro na voithiso, efharistos.

 
Atsou, NikoletaTIK ANGLŲ forume PLEASE!

Gausite įspėjimą, jei jūs toliau nonenglish

eirp

 
labas,

Atsiprašome i nebuvo žinojo ...it
won't happen again

linkėjimai,
atsou

 
Sveiki dar kartą,

Aš studentas versija ir aš ne visai suprantu, kaip padaryti ragų.
Ar aš turiu dizainas ji pirmą kartą?Kokiu būdu? Arba dizainas yra pasirengusi į libriaries?

Prašome Padėkite man!

linkėjimai,
atsou

 
Kokios ragų norite imituoti?A piramidal ragų, kūginę ragų, su Rifliuotas ragų ....
Jei norite piramidal ragų galite gauti paprasto dizaino iš bet kurios knygos susijusios su antena dizainas (jei norite gauti skirtingus dažnių tik svarstyklės) Kai gavo teisę matmenys, tik dažų jį į hfss ir imituoti.Jei norite optimizuoti savo dizainą, galite naudoti optimetrics ar parametro analizės (pagal hfss9). Dėl gofruotus ragai,
spojrzyj "Gofrēts ragai Mikrobangų antenų" pateikė PJB Clarricoats ir D. Olver

Linkėjimai
Mortin.

 
I dont turėti, kad pvz.Aš naudoju HFSS mokykloje.Can someone praneškite prašome.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top