Kaip imituojanti TOM stabilumą THOMAS biquad?

V

viyag

Guest
Aš projektavimas activeRC filtras, ir
kaip modeliuoti ir TOM stabilumą THOMAS biquad?
ar tai tvartuose, jei jame yra pakankamai etapas skirtumas opamps.

Thanks very much.

 
Taip, filtras grandinė visada bus stabilus, jei naudojamas opamps ne eksponatas žymiai etapas nukrypimai.Kaip nykščio taisykle apie opamps GBW turėtų būti bent 20 kartų didesnė nei Pole dažnis.

 
Taigi tai, kad aktyviai RC filtras dizainas reiškia, vienas patikrina, ar nėra kilpa įgyti stabilumo?Tik reikia patikrinti Opamp's stablility?

Jeigu viena ar norite paleisti RC filtro linijos stabilumo, kaip tai padaryti?Radau, kad klasikiniu būdu Breaking linijos neveikia, nes RC filtro įėjimo R negali būti didelis, todėl analizė nėra teisinga.

Bet aš nesu tikras, nors ...galite duoti man pasiūlymus?

thx

 
Galite naudoti "cmdmprobe" jūsų "uždarojo ciklo" stabilumo modeliavimas, galite rasti jį Cadence "pagrindiniai" biblioteka.
Jei yra linijos, nėra stabilumo problema.Taigi, principlely turėtumėte patikrinti kiekvieną jūsų dizaino linijos.Iš tiesų, stabilumo nebus didelė problema Active-RC filtro projektavimas.

 
Mano įmonė nenaudoja Cadence ir palaiko tik hspice.

Aktyvaus žemo dažnio filtras, VIN į Vout yra žemo dažnio, bet, jei aš pertrauka ciklo metu nuo Opamp įvesties ir patikrinti linijos stabilumą, gauti aukšto dažnio filtras atsakymą.

Ar stablity patikrinti paleidus tą patį atsakymą?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top