kaip gauti talpa nuo 2-uosto S parametrų matavimo

S

SyncMaster

Guest
Aš mačiau daug straipsnyje aptarti indukcinių matavimo ir modeliavimo.

Neseniai įvykdyti problema gauti talpa nuo 2-uosto S parametrų matavimo a interdigital kondensatorius.

Dėkojame už aptarti ir atsakymas.

 
naudoti TRL kalibravimo ir visą 2-uosto kalibruoti, tai bandymas VNA.Save matavimo rezultatas Touchstone formatai ir naudojimo grandinę simuliatorius išgauti lygiaverčius parametrus.

 
Jūs galite naudoti grandinės tinkami S parametras.
tai padaryti, daugelis įrankį galima naudoti, pavyzdžiui, MWO ...

 
Labas
naudoti kai kurias formules, kad susieti su Sij parametrų išmatuotos ar imituojamomis linija struktūra:

- Ch (gl) = ((1 S11) * (1-S22) (S12 * S21)) / (S12 S21)

- Zc =
Zr * sqrt (((1 S11) * (1 S22) - (S12 * S21 ))/(( 1-S11) * (1-S22) - (S12 * S21)))

- R = Real (g * zc)
- L = (IMAG (g * zc)) / m
- C = (IMAG (g / ZC)) / m
- G = Real (g / zc)

g yra sklidimo konstanta = a jb (a: slopinimas, b = 2 * Pi / Bangos ilgis)
R: atsparumas
L: savarankiškai indukcija
C: talpa
G: įėjimas
Zc: Charakteristika Impedancja
l linijos ilgis
ch: hiperboliczny kosinusas
Zr: Charakteristika impedancja matavimo sistemos: paprastai 50Ohm

 
Mažiau formalus metodas (palyginti su pasiūlė elek_fyc), yra įtraukti 2port s matricos į linijinių imitatorius (ADS, harmonica, MWO Genesys, ir tt), tada trumpą uosto 2 GND, dabar jūs turite 1 uostų grandinę.analizuoti ir sklypo S11 R Jx.formatu.
Į IMAG.dalis yra reaktyvioji varža.

Duok man galimybę pridėti trumpą pastabą apie nekilnojamąjį dalis: ESR.Mano nuomone, tipiškas tikslumą VNA matavimo nepakanka norint gauti tikslią informaciją apie tand (arba K arba ESR)

 
pewang rašė:

naudoti TRL kalibravimo ir visą 2-uosto kalibruoti, tai bandymas VNA.Save matavimo rezultatas Touchstone formatai ir naudojimo grandinę simuliatorius išgauti lygiaverčius parametrus.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top