Kaip gauti S parametru, kai naudoti incidento lėktuvas?

J

JuanjoSF

Guest
Hi all,

Turiu paprastą abejonių.Kada turėčiau kreiptis incicent bangos viena iš pusių savo struktūrą, kad būtų galima įvertinti, pavyzdžiui, sklaida elgesį FPT, aš tik galima išmatuoti laukus.HFSS -> Sukurti Pranešimas neleidžia man gauti S-parametru.Kaip aš galiu gauti?Ar galiu apibrėžti kai bangos uostuose?Kaip?

Thank u very much

 
Jūs negalite sklypas S parametrus, dėl tos paprastos priežasties, kad jie nėra už incidentą plokštumoje banga.

Elektromagnetinis problemų, reikia, kad būtų galima nustatyti įtampos banga gauti S parametrus.Be HFSS tai padaryti nustatant integracijos linija jūsų uostas.Taip, taip, reikia nustatyti bangų uosto.(Susitelkusius uostas būtų gerai, kaip gerai.)

 
Thank u!Aš niekada nesinaudojo Incident wave iki.Taigi, bangos uostus, turi būti sukurta viršuje ir struktūros, dešinėje apačioje?Jei galėjo bent nuotrauką pridedami atrodo ir pasakykite man, ar jis teisingas, norėčiau išspręsti mano galvos!Thank u!
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Galite pabandyti taip: (i am darant prielaidą, kad jums yra šviečiamojo geometrija normalus incidentas plokštumoje banga)

- Sukurti palei liniją sužadinimo
- Šioje eilutėje apskaičiuoti elektrinio lauko ir magnetinio lauko naudojant lauko skaičiuoklė ir duomenų lentelės.
- Tada, remiantis šiais duomenimis taikyti kai skaičiaus metodas papildydamas šį požiūriu eksponentų (matricos metodu arba apibendrintas pieštuku pieštuku ir funkcinė metodas)
- Nuo hfss suteikia nesutampa laukas pagal nutylėjimą, jums reikės vienos plokštumos nesutampa bangos ir vienas perduodami plokščia banga.
- Naudojant šių bangų koeficientą, ir perkeliant juos tinkamai fizinių ribų jūsų problemos, jūs galite gauti sklaida parametrų apibrėžti šių ribų.
- Šis metodas yra šiek tiek sudėtinga ir nepatogu, bet tai geriausia, nes ji leidžia bet imu-perėjimas į skilimas pakankamai arti fizinių ribų.Antraip, galite naudoti waveports, tačiau įsitikinkite, kad vietos jiems pakankamai toli nuo problemos geometrijos ir naudoti deembeding ...

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top