kaip dizaino USB Analoginis skaitmeninis Card FT232?

M

m_b_mofidi

Guest
Labas,
Norėčiau dizaino USB Analoginis skaitmeninis kortelė su FT232 (USB / Serial konverteris).
Norėčiau turėti minimun 10Ksample/sec duomenų perskaičiavimo rate.then Noriu siųsti šiuos duomenis per USB prie kompiuterio
ir USB tvarkymo ir norite naudoti FT232.
Aš galiu naudotis bet kokiomis A / D converter 12bit iki 16bit.serial arba lygiagrečiai konverteris.
Žinau didžiausias Baud norma FT232 yra 921600 bitų / sec.so mes galime turėti 921600 / (10 * 2byte) = 46080 mėginys / sek didžiausias frequncy iš transfrring duomenis, jei mes naudojame 2 baito perdavimo iš data.or jei mes naudojame PRADŽIOS Baitas
ir "CRC" Baitas mūsų paketo, mes 23040 paketiniams / s (arba mėginio / s). tai skaičiavimo būtų galima pasiekti šį mėginių rate.for nekilnojamojo discusstion i tarkime AD574A A / D chip.a 12 bitų A D.
Dabar, pirma, aš noriu prisijungti šį lustą į mikrokontrolerio (kiekvienas). Bet manau, kad nė vienas iš mikrokontrolerów paremti šį nuosekliojo ryšio Baud rate.is tai tiesa?
taip pat jei tai įmanoma, kai mikroorganizmai? jis yra ATMega?
antra, norint prisijungti prie FT232, turėtų ir prijungti tik RX, TX į FT232 lustą? į FTDI dokumentus, ir taip didelės perleidžiančioji norma, tai geriau naudoti CTS, RTS
ir visiškai handshaking.Also ji turi nustatyti mažos pakuotės nustatymas vidaus FT232 lustą buferio?

 
Jei norite pastovų duomenų srautą į ryšio tikriausiai trukdo ją.Turėsite pasirinkti mikrokontrolerów, kurie gali nuolat tiekti duomenis į UART, kad greitai, pasirenkant kristalai, kuri atitinka jūsų Baud norma make things easier.

 
Ar geriau pralaidumo su 8 bitų lygiagrečios FT245?
Aš galvojau apie kažką panašaus į O-Scope.

 
tai yra gera idėja, bet aš žinau, yra tam tikrų oscope naudojant FT232.also aš pati idėja O-Scope

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top