Kaip būgnas photoplotter darbą?

W

weeyndha

Guest
Ar yra kokia nors institucija žino, kaip veikia būgnas photoplotter darbą?

 
Būgnas pirmą Elektrostatinio mokestis.Tada šviesa vaizdas yra sutelktas į jį.Fotonų keisti apmokestinimo lygį būgnas.Tada būgno susiduria su dažų.Tonerio lazdelės būgnų pakeitė elektrostatinių jėgų.Tada būgnas valcavimo ant popieriaus, kuri pervedimai dažų popieriaus.Popieriaus kaitinama todėl tonerio prilimpa prie popieriaus.

 
išpūstas, jums paaiškinti lazerinį spausdintuvą.Ką aš noriu žinoti, būgnas photoplotter

 
Tai kaip visi kserografinis darbo metodus.Man buvo paaiškinta standartas kopijavimo aparatas nuo 40 metų senumo.

Dabar aš suprantu jūsų klausimą.Knygos yra išleistos besisukantis būgnas ir rašalas šaltinis perkeliamas statmena kryptimi.Tokiu būdu gausite raster scan.Rašalo šaltinis yra labai panašūs rašalinis spausdintuvas.

Tai labai panašu į vielos nuotrauka metodą išrado Kanadoje asmeniui apie 1925 ir naudojami dešimtmečių naujienos dokumentus gauti savo nuotraukas.

 
Labas

Gebu paaiškinti (aš mačiau jį viduje).iš vienos pusės fiilm yra ant būgno, ir su oro Vakuuminė tai unmovable iš būgno.Yra lazerio galvutė per būgnas (mano atveju 256 eilutė lazerio LED).ir tai galva yra perkeliamas nuo pradžios iki pabaigos eilutėje nekeičiant pozicijos būgnas.po būgnas sukasi ir kitoje eilutėje yra pagamintas.That's all.Jei turite daugiau klausimu ai galite paklausti.

Iki

 
Atrodo, kad yra daug būdų tai daryti.Vienos aprašiau iš produkto, kuris naudojamas gamybos produkcijos, paspauskite pasirengęs kūrinio žurnalų ir knygų.

Demonstravimo aš mačiau taip pat Morphing programa, kuri buvo naudojama pakeisti Nuotraukos moterų drabužių modeliavimo taip, kad jų kojos ir waists buvo turėti mažesnio skersmens.Kiek daug Senis sako, kad kamera niekada melas.

 
Pegasas

Ar jūs tikri, kad būgnas yra ne pastoviai sukasi?

 
Aš niekada matė šį intrigantas ...

Būgnas sukasi contantly dideliu greičiu ...
Sukimosi greitis ir vieta yra stebima sukamasis Encoder ....

Lazerio galvutė juda horisontaly ...
Jis taip rašo iš eilės, nei pereiti į kitą eilutę ...

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top