Kaip apskaičiuoti energijos juostų susiduria 10 taškų

M

mujju433

Guest
Noriu aiškiai explaination kas gali paaiškinti man?
su nedideliais pavyzdžiai

PLZ padaryti kai kurie tyrimai ir paaiškinti man
Iki rūpintis

 
Hi mujju how ru?i hope u bus gerai?

do u Prisiminti mane?Iam deepa2, darbo Čenajus, i hope u Prisiminti mane?unfortunatley mano senas numeris buvo sugadintas, taip aš praradau UR numeris, throgh šio edaboard, radau ur numeris, ir aš pašto u dabar i hope u prisiminti ir atsakys man greičiau .. siųsti man UR numeris pernelyg ... ASAP pasikliauti tik ...

bye ...

 
prašome kiekvienas žino.jei u wanna know ne porų reikia arba juostų plotis galios.

Bet kokiu atveju, jei ir gali tai padaryti galios analizė, naudojant įtampos audra su encounter arba bet koks kitas lygiavertis IR lašas analizės įrankis jums kada galima būtų apskaičiuoti

Dainuoti

 
Sveiki,
info.

Paprastai jums reikia gauti srovės tankio leidžiama juostele padengta metalo sluoksniu, d
info.iš liejimo dokumentai (vnt. / m), elektros tinklo, reikia jūsų procesas (ty VDD jei VSS = 0 V) ir naudojama apskaičiuoti energijos sąnaudų savo dizainą (manau įrankiai apskaičiuoti ląstelių šią pagrįstą) .
can be derived from the standard P = I * V formulae using the data above.

Grubiai, vidutinė srovė, Iave
galima gauti iš standartinio P = I * V formules, kuriose naudojami pirmiau nurodytų duomenų.
Nuo to, mes galime gauti visą plotį reikia juostelėmis, naudojant:= Total width of stripes * d
.

Iave
= Bendras plotis juostelės *
D.

Taigi, jei viso pločio juostelėmis Reikia 100um ir mes norite naudoti dviejų tos 10um plotis, tada mes turime naudoti 10 juostelės.Tačiau, jei mes galime apskaičiuoti, sakydamas, norime pateikti 8 juosteles tik viena juostele, turėtų būti bent 12.5um pločio.

Kadangi šis skaičiavimas, apytikrį, geriau pridėti papildomų juostelių arba išplėsti iki, tarkim 10%.
Butai IR analizė patvirtina, ar jūsų juostos pakankamai.

Pagarbiai.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top