Is it just me ar tai kietas ieškoti čia?

O

Oilerio tapatyb

Guest
Pavyzdžiui, mano paskutinis bandymas ...

Norėčiau sužinoti apie reakcijos laikas tinklų, iš kitų paaiškinimų, bet čia yra paieškos funkcija, todėl man niekur.Ar aš tiesiog praleisti jį?

... Taip, aš vis dar norite suprasti, reakcijos laikas tinklus.Skelbimas po 8 minučių:Aš rasti tema kartą, bet jis buvo didelis Cut-n-paste daugiausia.(Gali taip pat duoti man nuorodą ir atostogos).

Ką aš mėgstu tai, kaip reakcijos laikas darbų paaiškinimas.

 
Manau, kad problema yra ta, kad yra mažai arba nėra tokių tinklų žinutes.

Yra trys pagrindiniai pasirinkimai kai kurie gali neveikti jūsų padėtį.

1.Diodas, kad vadovauja perteklius galios elektros energijos tiekimo.

2.Kietos suveržimo įtaiso, pavyzdžiui, Stabilitronas arba Varistor virsta viršija elektros energijos ir šilumos.

3.RC tinklą, kuris, kartu su grandinės induktyvumą, formos kritiškai trintį rezonansinis kontūras.Tai dažnai naudojama relės ritės.

 
Keistai ...

Aš manau, remiantis pranešimų Mačiau, kad šiame forume yra daugiausiai naudojamas mokinių, daugiausia studijuoja elektrotechnika.

Ar jie ne teachng apie snubbers į mokyklą?Kaip aš suprantu, reakcijos laikas yra labai svarbus gabalas apsaugą tam tikru būdu.Ar mano info blogai?

Beje, aš nekalbu apie atatrankos diodas, o veikiau Z tinklą visoje ritė, kaip aš mačiau ją.Skelbimas po 8 minučių:išpūstas rašė:

Manau, kad problema yra ta, kad yra mažai arba nėra tokių tinklų žinutes.Yra trys pagrindiniai pasirinkimai kai kurie gali neveikti jūsų padėtį.1.
Diodas, kad vadovauja perteklius galios elektros energijos tiekimo.2.
Kietos suveržimo įtaiso, pavyzdžiui, Stabilitronas arba Varistor virsta viršija elektros energijos ir šilumos.3.
RC tinklą, kuris, kartu su grandinės induktyvumą, formos kritiškai trintį rezonansinis kontūras.
Tai dažnai naudojama relės ritės.
 
Dėl transformatorius situacija yra kitokia nei relės ritė.Transformatorius yra pastovi ir kintamos RC reakcijos laikas tinklas bus suvartojama galia.Šiuo atveju Varistor yra geriausias pasirinkimas.MOV yra dažniausiai naudojamas prietaiso pavadinimą.

 
Oilerio tapatybė rašė:

Ką aš mėgstu tai, kaip reakcijos laikas darbų paaiškinimas.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top