inicijuoti JTAG grandinės klaida.

I

ilikebbs

Guest
I can't initialize JTAG grandinėje.Aš naudoju xc2c128 nuo Xilinx.
Turiu dvi lentas.Viena yra gerai, kiti turi problemų.

I priemonė kiekvienos JTAG PIN atsparumo žemės dvi lentos.Ir manau, kad TMS PIN atsparumo pagrindas yra tik 250 Ohm nenormalus lenta.
Nuo TMS PIN atsparumo pagrindas yra 10k Ohm normalus lenta.
Visi JTAG Pins buvo ištrauktas ne su 10k Ohm rezistorius.
Taigi aš galiu gauti išvadą, kad TMS smeigtukai buvo sugriauta?
Ar jūs patenkinti panaši situacija anksčiau?
Ačiū.
Aš neturiu usb parsisiųsti kabelis.Mano lygiagrečiai parsisiųsti kabelis gali būti naudojamas Parsisiųsdinti Jed failą kitų laive.Tai OK.

 
TMS yra įvesties tik signalas FPGA.250 Ohm svarstymas rodo, kad lustas yra prapūsti.Norėčiau pašalinti 10K išplečiamojo ir vėl varža.Jei vertė pakyla tada galbūt išplečiamojo yra neteisinga verte.Priešingu atveju, manau, įvesties apsaugos diodas į FPGA yra su trūkumais.Nieko jūs galite padaryti, išskyrus pakeisti lustą, arba nustatyti šio prietaiso su EEPROM tik.

Kenkia įtaisai, kaip tai nėra negirdėtas naudoti lygiagrečiai uosto kabeliu.Manau, problema yra todėl prisijungti prie JTAG kaiščiai, turintys bet tuo atidaryti ar plūduriuoja.Ar jūsų atsisiųsti kabelis turėti serijos rezistorių ir JTAG linijas?Tai dažnai daroma, siekiant sumažinti šiuo metu į įvesties linijos dėl misconnections.

 
Ačiū,
Aš taip pat manau, kad TMS kaiščiai yra sunaikinamas, kai aš prisijungti JTAG kaiščių.Aš pakeis CPLD.
Aš nežinau, ar parsisiųsti kabelis serijos rezistorius ar ne.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top