info apie CodeVision C ir AVRStudio 4,13

R

randell_xtian

Guest
gali ir man padėti žmonės vėl? ^ ^, kaip derinti savo programą CodeVision C AVRStudio 4,13 ir STK500 ATMEL modulio linkėjimai! dėka žmonėms!
 
aš ne naudojant codevision Aš naudoju IAR veržlę avrstudio galima importuoti COFF ir ubrof failus. patikrinti, ar codevision gaminti COFF arba ubrof failą :)
 
yeh, codevisionC coeff bet kai aš prijunkite mano programa AVRStudio derinimo jį sustabdyti. Kaip aš galiu išspręsti ją, kad galėčiau toliau išnagrinėti savo programą. ačiū už atsakymą! [Size = 2] [color = # 999.999] Pridėta po 31 minučių: [/color] [/size] po i išsaugoti COFF failą ką žingsnis manimi, aš turiu padaryti, kad aš teisingai derinti savo programą. vėl i naudoti AVRStudio 4,13 ir ATMEGA32 laive su STK500. ką turiu daryti toliau? : D: D: D
 
AVR Studio Debug platformos pasirinkimas: AVR Studio gali būti skirta built-AVR simuliatorius, arba AVR In-Circuit emuliatorius (perkami atskirai). Jei jūs neturite tinkamą In-Circuit Emulator, turite naudoti AVR simuliatorius.
 
AVR Studio pagal prietaiso pasirinkti treniruoklį. Jei naudojate AVR įrenginį, kuris turi JTAG uosto galite vielos JTAG (žr. Studio pagalbos failą įrankių naudojimo vadovas) apkrova COFF failą STK500. Pasirinkite derinti ir pasirinkite Pradėti derinimą. Tai yra taip paprasta, kaip kad - kreiptis pagalbos Norėdami gauti daugiau informacijos :)
 
OH Gee ačiū! aš pabandyti sujungti ir derinti jį JTAG ledo stimuliatoriumi! : D: D: D
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top