imituoti įvesties / išvesties varža Opamp

W

wonbef

Guest
Sveiki, visi, kaip modeliuoti ir įvertinti operacinio stiprintuvo įvesties / išvesties varža. pls give me kai kuriuos metodus. Ar galite man duoti tam tikrą informaciją apie operacinių stiprintuvų analizė ir modeliavimas dokumentus. Iš anksto dėkojame! Pagarbiai
 
Dviejų uosto analizė. kai kurios labiau pažengusios technika, jūs galite kreiptis į paul r knygoje. pilka.
 
galite duoti man kai kuriuos dokumentus apie įvesties / išvesties varža Opamp tiek atvira kilpa ir uždaro ciklo modeliavimas. ačiū
 
[Quote = wonbef] Ar galite man duoti kai apie įvesties / išvesties varža Opamp tiek atvira kilpa ir uždaro ciklo modeliavimas dokumentus. thanks [/quote] Norint išmatuoti išėjimo varža, nepriklausomai uždarytas kilpa ar atvirojo kontūro, ir tiesiog įdėti idealus tik esamą šaltinį, IDC su ac = 1 išėjime, tada priemonė visoje dažnių išėjimo įtampa veikia AC analizę. Įtampą išėjimo varža R = V / I ac = 1, todėl V išėjimo varža. jei u vairavimo talpinė apkrova, jsut įdėti IDC srovės šaltinio = 0, jei u vairavimo varžinė apkrova, tada įdėti IDC lygi srovės šaltinio srovė. Ačiū
 
hi matuojant išėjimo varža opamp.what įtampos lygius man reikia prijungti įvesties smeigtukai (apversdami ir ne vartydami teminals)? Ačiū
 
[Quote = bharatsmile2007] hi matuojant išėjimo varža opamp.what įtampos lygius man reikia prijungti įvesties smeigtukai (apversdami ir ne vartydami teminals)? Ačiū [/quote] Nepriklausomai lygiai jums patinka. Tiesiog suteikti gerą operacinę tašką, ty likti galiojantį Common Mode Range.
 
Ačiū erikl ... [Size = 2] [color = # 999.999] Pridėta po 3 minučių: [/color] [/size] hi erikl, kai aš galiu pakeisti už sąnaudas, įtampos lygius, matau skirtingą išėjimo varža. ką tai reiškia? iam daro kokią nors Opamp, PVO skirt pora ir CS (kaskada) .... Dar kartą ačiū ...
 
[Quote = bharatsmile2007] Hi erikl, kai aš galiu pakeisti už sąnaudas, įtampos lygius, matau skirtingą išėjimo varža. ką tai reiškia? iam daro kokią nors Opamp, PVO skirt pora ir CS (kaskada) .... Dar kartą ačiū ... [/quote] išėjimo varža yra uždaros linijos (CL) Opamp labai priklauso nuo jo atvirojo kontūro (KT) pelnas (OLG): Rout (CL) ≈ Rout (KT) * (CLG / OLG) . Šalia Common Mode Range ribų OLG mažėja, todėl Rout (CL) tampa didesnis.
 
turiu prašymą, kur man reikia, kad būtų imituotos daviklio, kuris turi išėjimo varža 50 omų išėjimo, 0,45 4.5V iš ÷ jimo įtampos įvairių slėgio verčių diapazonas ... Kaip aš galiu kurti imituoti grandinės, kad būtų imituotos tai, kad aš galiu duoti gautas signalas ADC?
 
turiu prašymą, kur man reikia, kad būtų imituotos daviklio, kuris turi išėjimo varža 50 omų išėjimo, 0,45 4.5V yra iš ÷ jimo įtampos įvairių slėgio verčių diapazonas ... Kaip aš galiu dizainas imituoti grandinė imituoti tai, kad aš galiu duoti gautas signalas ADC
idealus šaltinis su serijos 50 omų rezistorius?
 
mmm ... kad nėra prasmės ... Man reikia duoti jam Opamp / buferis teisę prieš suteikiant ADC .... taip, kaip man kintančios įtampos signalo tos varža jai .. Coz Dont i reikia, kad atitiktų varža?
 
mmm ... kad nėra prasmės ... Man reikia duoti jam Opamp / buferis teisę prieš suteikiant ADC ....
Jūs nepaminėjo buferis prieš ir I don nematau priežasties, kodėl ji turėtų būti reikalinga su 50 omų jutiklio varža. Pabandykite užduoti aiškų klausimą.
 
Gerai, leidžia pradėti frm Square One ... Aš pridedamas davikliu galvoje duomenų lapą .... Tačiau, tarkime, aš ne pirkti, kaip man imituoti jo išėjimo signalo charakteristikas .. Ar galiu naudoti signalą generatorius? arba jei ne funkcija Geną, kas yra mano kita alternatyva grandinė?
 
kaip man imituoti jo išėjimo signalo charakteristikas .. man naudoti signalų generatorius? arba jei ne funkcija Geną, kas yra mano kita alternatyva grandinė?
Atsakymas visiškai priklauso nuo savo modeliavimo, kad vis dar neaišku. Jei prijungsite pakankamai didelės įėjimo varžos apkrova, tiesiog galite modeliuoti jutiklį įtampos šaltinio, kaip siūloma matas. Akivaizdu, modeliavimas neduos daug įžvalgų. Galite nustatyti įtampos ir ADC bus įvertinti. Apie mažos varžos apkrovos, taip pat didžiausias šaltinis ir kriauklė duomenų lape pateiktos srovės turi būti laikomi. Bet jie yra tik ribines vertes, tiksli elgesys negali būti gaunami iš lapo. Kitas klausimas, būtų modeliuoti įvairaus maitinimo įtampa. Vėlgi, elgesys nėra visiškai. Bet jums bus suteikta galimybė įvertinti modelio parametrus iš lapo.
 
Na, galiausiai sumodeliuoti signalas turi būti skiriamas vidaus ADC MSP430. man reikia keisti signalo įtampos ADC Coz mano MSP programuojama siekiant žadintuvą, jei įtampa viršija tam tikrą ribą
 
@ Surianova: Ką tiksliai reiškia šis?
jei u vairavimo talpinė apkrova, jsut įdėti IDC srovės šaltinio = 0, jei u vairavimo varžinė apkrova, tada įdėti IDC lygi srovės šaltinio srovė.
Ar tai, kad vidaus audito skyrius (VAS) / ISIN šaltinis išėjimo varža matavimas, kažkas turėtų nustatyti IDC šaltinio savybių, kaip jūs sakote, aukščiau kiekvienu atveju? Kodėl? Įtariu, teisingas produkcijos poslinkis? Kas nutinka, kai kas nors turi krūvį su varža, Z = (R + jΧ)? @ Wonbef Mano metodas matavimo grandinę, išėjimo varža yra prijungti mano grandinė produkcijos uosto (nustatytas nuolatinės srovės įtampa, kaip jūsų įtampos poslinkis ten uosto) ir tada paleisti SP analysis.Via ZM rezultatus gausite, ką norite (tikras, vaizduotė, dydis ir tt ..), dėl impedances.At įėjimo pusėje mano grandinė, aš nustatyti tinkamą nominalią poslinkis įtampos ir ne kai kurių kitų iš ICMR potencialas (net jei tai nėra blogai), nes pagal šią sąlygą tikitės matavimą. Ačiū iš anksto.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top