imitacija TLTs į HF RF Amplifier grandynams

F

FE2O3EE

Guest
I'm interested in modeliavimas keletas skirtingų RF stiprintuvas dizaino operacija mėgėjiškos radijo dažnius, kad HF spektro (3-30MHz).Paraiškoje reikia Linijinis vairo, tačiau turi būti veiksmingos, todėl Aš ieškau ne rodyti klasė B. Mosfets atrodo dobrodziejstwami į naujesnę dizaino Mačiau iš kelių šaltinių, tačiau jis bus įdomus kontrastas savo veiklą, BJT dizainas.Galios lygiai yra 10 vatai.

Aš naudoju Micro Cap 9 simuliatorius paskutiniu ir esu apskritai patenkintas savo supaprastins naudojimą ir funkcijos.Deja, daugelis iš stiprintuvas grandinės norėčiau imituoti pasinaudoti perdavimo linijos transformatoriai ir aš supainioti apie modelį su MC9 (ji naudoja HSpice).MC9 numatyta tik pagrindinės 4-terminalas transformatoriai savo biblioteką.Jis taip pat yra perdavimo linijos elementų biblioteką, tačiau jie ne kartu, nes jie yra TLT.Šiek tiek "Google" paiešką apytikriai rodo, kad ši problema yra skirtas aukštos klasės RD dizaino pakuotės, tokios kaip AWR dizaineris, tačiau tai atrodo Išėjimas dažnius ir galios ribos Aš dirbu su.Aš tikiuosi nors galėtų pasiūlyti, pavyzdžiui, man gauti pakankamai tikslius didelio signalo modeliavimas pagal MC9/HSpice.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top