Ibis modelis LDO reguliatorius

S

Serg_SV

Guest
Labas!
Aš naudoju LDO reguliavimo mano dizainas, pavyzdžiui IRU1117, SPX1117, LD1117, LM1117 seris ir IRU1030-33cm.Turiu Ibis modelių šį LDO.Kur galėčiau rasti Modeliai IBIS šios sudedamosios dalys?
Ačiū.
Pagarbiai Sergejus.

 
Kiek aš žinau, IBIS modeliai yra naudojami tik laiko ir signalų vientisumo analizei.Šie modeliai pagrįsti (topologija) vairavimo ir gavimo galimybes ir varžą.Labai tikėtina, kad galima naudoti net SPICE modelius, nes reguliatorius performanve pavyzdžiui, tuos, kuriuos turi aukščiau išvardytų taip pat priklauso nuo visų (vietos ir cheminės savybės) atsiejimas kondensatoriai, varža krūtimi maitinimo įtampa, varža galia lėktuvai ir skaičius ir rūšys atsieti kondensatoriai naudojami vietinių energijos saugyklas.

 
Uky rašė:

Kiek aš žinau, IBIS modeliai yra naudojami tik laiko ir signalų vientisumo analizei.
Šie modeliai pagrįsti (topologija) vairavimo ir gavimo galimybes ir varžą.
Labai tikėtina, kad galima naudoti net SPICE modelius, nes reguliatorius performanve pavyzdžiui, tuos, kuriuos turi aukščiau išvardytų taip pat priklauso nuo visų (vietos ir cheminės savybės) atsiejimas kondensatoriai, varža krūtimi maitinimo įtampa, varža galia lėktuvai ir skaičius ir rūšys atsieti kondensatoriai naudojami vietinių energijos saugyklas.
 
Gerai - aš niekada _seen_ Modeliai IBIS naudoti nieko, bet signalo analizė skaitmeninės grandinės.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top