IAR C AVR problema

N

Nicholas

Guest
Hi all,
I m bando IAR C Compiler AVR ATmega48.Be rengimo, aš šią klaidą msg žemiau.Ką man daryti?

Vidinė klaida: [AsmLine - OgAsm]: Klaida [420]: Instrukcijos turi būti net adresą.Įdėkite direktyva "align 1" čia.

Pagalba pls.

 
Ar bandysite įterpti direktyvos pirmiau minėtą liniją?Tai padės.
Flash organizuojamas kaip 2 baitų ilgio žodžiu ir kaip AVR RISC savo mokymo trukmė yra fiksuota.Jei skirti nuolat atminties Flash ir įpratęs jį suderinti su žodžio ilgis krašto gausite šio klaidų rūšies.

 
Problema yra tai nenurodoma jokia klaida eilutėje tokiu.Taigi aš nežinau, kur ir kaip ją išspręsti.

 
Statyba konfigūracija: RD200X1 - debug
main.c
Vidinė klaida: [AsmLine - OgAsm]: Klaida [420]: Instrukcijos turi būti net adresą.Įdėkite direktyva "align 1" čia.
RJMP tmr0srv

Iš viso klaidų: 1
Iš viso įspėjimai: 0

Štai ir viskas.
Ačiū.

 
Kur apibrėžti nutraukti ISR kasdienybe?
- Surinkėjo ar
- C soruce

jei jis yra c sourcefile - kompiliatorių parametrus reikia ištirti.
jei jis yra surinkėjo byla - Man reikia jūsų montuotojo šaltinis, jeigu ISR vektoriaus lentelė gyveno.Klaidos priežastis yra tai, kad:
Kompiliatorius rasti "RJMP tmr0srv", kuri yra palced laisvalaikiu adresą atminties.AVR Flash btye adresavimo atminties, bet instrukcijos užima net baitų skaičius."RJMP tmr0srv" greičiausiai yra
Peršokti nutraukti paslaugų įprastinių, tačiau tinka nelyginis
FLASH atminties.Ar vieta kažką panašaus į "BP 1" į nutraukti vektorių lentelę?jei taip, plase dėmesį, kad vieno "RJMP xxx" užima 4 baitų flash, tiek vietos rezervavimo ženklų vieną nepanaudotą vektoriaus įrašas turėtų atrodyti DB 4.

 
Problema išspręsta.Aš neteisingai nurodytas neteisingas vektorius nutraukti paslaugų funkciją./ / Shy

Ačiū jums visiems.
Nicholas

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top