I cant Gauti magistro laipsnis Dėl HFSS, prašome pagalbos.

G

Goher

Guest
Dear All,

Visų pirma, norėčiau padėkoti kas EGA valdybos narys, atkurti savo tyrimą specialiai šie nariai:
Jian,
maxwelian,
akedar,
navuho,
sengar_vijay

Čia ir pridedama 8 kanalų magnetroninį ertmę, kad Aš mėginu išspręsti ir gauti jo rezonansinis dažnis naudojant HFSS eigenmode sprendimų.
Vėlgi, problema, kad aš susiduria dabar, kad aš jau gauti tirpalą iš HFSS ir rasti kitą sprendimą (naudoti kitą metodą) iš Matlab Kodas
ir abu sprendimai nesutampa!

Manau, kad teisingas sprendimas yra Matlab vieną.Jis davė man rezonansinis dažnis nuo 9,5 GHz iki 17,7 GHz.Į HFSS modeliavimas man rezultatus toje pačioje dažnių juostoje ir labai arti per.Tačiau abi rezultatai turi būti tokie patys ir visiškai varžo.

Be to, aš pridedamas labai paprasta cilindrinės ertmės, kad ir padaryta, siekiant patikrinti produkcijos rezultatai nuo HFSS siekiant pradėti fidentem HFSS.Teisingas rezultatus šios ertmės yra apskaičiuojamas pagal labai pagrindinio mikrobangų įstatymų, o tai reiškia, kad jie turi būti teisinga, tačiau HFSS taip pat suteikia įvairių vertybių, kurios yra keista!

Jei ši problema nebus padaryta, blogai taip beveik baigti savo tyrimų rezultatus ir įgyti magistro laipsnį, ir aš įsitikinęs, kad jūs galite atspėti, kaip nerimauti ir manote, kad dabar.

Bandžiau įkelti HFSS failą projekto dėl atsakymo, tačiau aš nesu įsitikinęs jis bus sėkmingas, ar ne.

Bet kokiu atveju, jei bet kuri įstaiga siekia padėti siųskite man savo e-pašto adresą čia arba mano e-pašto adresą, kuris yra:
m_goher (at) yahoo.com
Ačiū iš anksto
Linkėjimai,
Goher
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Max Goher,

problema gali būti "sunki" atstovavimą HFSS.Bet išgaubto geometrijos objektas bus atstovaujama segmentuotų akių.Šiuo daliniu pakeitimu yra nustatoma geometrija klaida.Realiame gyvenime geometrijos ir akių geometriją nežymiai skirtis.Manau tai yra priežastis, kodėl jums nereikia gauti "puikiai" rezultatus net ir analizės pavyzdžių.

Problema yra: bet akių pritaikymo darbai pagrindinio akių.Akies adaptacija pagerins srityje mėginių bet geometrijos yra nustatomas pradinis akių!Visos programos, kurios naudoja tetrahedral akių yra tokios problemos.Manau HFSS yra tam tikra ne analizės korekcija šios žinoma problema, kuri gali sumažinti klaidų truputį, bet iš jūsų po atrodo, kad tai nesuteikia Jums puikiai rezultatus.Aš ne panaudojo eigenmode sprendimų dėl HFSS dažnai tai ir nežinau, kaip gerai šios pataisos darbų.Galbūt kažkas gali pakomentuoti tai?Tačiau jums tikrai turėtų gauti rezultatus per 1% arba 2%, gauti analizės rezultatai.

Vienintelė programa, aš žinau, kuris pagerina srityje ir geometrijos naudojant tirštesnis akių yra eigenmode sprendimų dėl BST.(Jei kas nors žino, kitos programos taip pat -> Comments welcome).Naudojant tirštesnis akių (rankinis arba automatinis akių adaptacija) reikia ge galimybę gauti rezultatus su paklaida mažiau kaip 0,1%.

Į Eigenmode sprendimų ir CST naudojama stačiakampio formos akių, tačiau juose atsižvelgiama į SUBMENIU ląstelių informacija naudojant šią PBA technika.Kiekvienam tirštesnis akių srityje ir geometrija yra naujai atrinktų.

Galite publikuoti savo geometrija ir ir cilindro čia kaip šeštadienis failą?

F.

 
Aš turiu sutikti su RFSimulator.CST žymiai geriau eigensolver mano nuomone.Aš naudoju jį gauti eigenmodes labai sudėtingas struktūras.Nors modeliavimas užima daug laiko, aš labai laiminga su juo.

 
Gerbiami Goher,

Aš mokosi apie bangolaidžio ir ertmės mikrobangų krosnelė mano magisterskiej.
Nežinau jokių komentarų apie savo problemą, bet čia pridedamą mano simualtin kurių mes galime sujungti abu ir kurti visi skirsniai mikrobangų krosnelė.
Beje aš noriu paklausti jus vieną klausimą:
Mano darbas man reikia imituoti daugelio rūšių tuo pačiu metu ypač TE 564 yra sprendimas.
Kaip aš galiu pasakyti HFSS gaminti ypač režimu 564?
Jūsų asswer bus labai naudinga man, aš mačiau, kad ir naudojamas daugelyje režimų analizė.

Linkėjimai
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Goher rašė:

Dear All,

Be to, aš pridedamas labai paprasta cilindrinės ertmės, kad ir padaryta, siekiant patikrinti produkcijos rezultatai nuo HFSS siekiant pradėti fidentem HFSS.
Teisingas rezultatus šios ertmės yra apskaičiuojamas pagal labai pagrindinio mikrobangų įstatymų, o tai reiškia, kad jie turi būti teisinga, tačiau HFSS taip pat suteikia įvairių vertybių, kurios yra keista!

 
Max navuho,

Aš sutinku su jūsų nustatymų.Kaip gauti apie geometrijos klaida.Aš tikrai sutinku, kad šios klaidos nėra šios didelė dauguma struktūras.Tačiau, norint gauti labai tikslius rezultatus, turite atsižvelgti į briaunotas akių.

Ar jūs ką nors paviršiaus patikslinimo iš akių, kad paklaida yra nedidelė?Būtų malonu turėti idėją kiek paviršiaus valymo jums reikia norint gauti klaidą riaumoti tam tikrą ribą (0,5%, 0,1%, 0,05% ..).Manau šio patikslinimo koeficientas pasikeis cilindriniai ir sferinėmis formos.

F

 
RFSimulator rašė:Tačiau, norint gauti labai tikslius rezultatus, turite atsižvelgti į briaunotas akių.

 
Max navuho,

Jūsų rengimą, HFSS modelis skamba gana pažangios!

Dėl BST imitavimui.Aš fidelium į 2006B versija Galiu nurodyti "taikinys" frequncy.Į Eigenmode skaičiavimo prasidės tik virš šios frequncy.Žemutinė rūšių nėra skaičiuojamas.Manau, tai yra tai, ko ieškote?

Interesting girdėti, kad jums dizaino nueiti lėtai į aukštesnį accuray.Ar tai pasidalinti kai kuriais savo dizaino (analizės formos).Jeigu aš radote laiko aš galėsiu padaryti kai kurie tyrimai.

F.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top