išskyrimas ląstelių

R

raju3295

Guest
Ar kas nors man paaiškins, kodėl izoliacijos elementai yra reikalingos mažos galios multivoltage dizainas

 
Iš mažos galios dizaino, mes galime išjungti pagrindinių dalių lusto galia, tai tik vieną ar Serval blokas vis dar galia.Kad ne kintamų sąnaudų Pins į Powered blokas, turime naudoti izoliacijos elementai sukelti įvesties smeigtukai su logika '0 '.Mes taip pat pasakyti izoliacijos ląstelių kaip pakaba ląstelių.Dovydas

 
Žemo energijos išskyrimo dizaino elementų yra būtina, jei kiekvieną loginis signalas prasiskverbia nuo elektros srityje, kurie gali būti varomi iki domeno nėra varomas žemyn.Ląstelė veikia kaip buferis, kai įėjimo ir išėjimo pusės ląstelės yra maitinamas iki tiek, tačiau numatoma, nuolat išėjimo signalo laikais, kad įvesties pusėje yra varomas žemyn (apsaugo nuo trumpo ciruit dabartinis dėl folating mazgas visada ant bloko).Galimybę įvesti kontrolę, veiklos rūšies ląstelių.

Ląstelių, kurios gali atlikti tiek lygis keičiasi ir izoliacijos funkcijas vadinamas leidžia levelshifter
mob.Šis ląstelių tipas naudojamas, kai signalas prasiskverbia iš vienos valdžios domeną
kitą, kai du įtampos lygiai yra skirtingi ir pirmasis domenas gali būti maitinami
žemyn.

 
Hi Hemant
ačiū už pakartojimą,,
gali u pasakyti, kodėl plaukiojantieji įvesties visada blokas gali sukelti shortcirtcuit srovė.

 
Jei išjungti domeną, mokesčius, gauti sukaupta tarpinių mazgų (kintamų mazgai).Jei šis tarpinis mazgas yra įvesties visada blokas bus sukelti trumpą ciruit srovė.

 
hemanth,

Jūs esate paminėtas IŠSKYRIMO ląstelių reikalavimas iš išjungti bloką Always blokas.

Mano klausimas yra, mes reikalaujame iš IŠSKYRIMO ląstelių Visada blokas norėdami išjungti bloką.ir nereikia, galite man papasakoti, kaip suprasti

 
Hi vikarm
kiek supratau,
izoliacijos elementai yra naudojami siekiant išvengti laužtuvas srovių, kaip kitos energijos domenas yra ne taip, aš jaučiu, mes dont reikalauti pateikti izoliuoti ląsteles išjungti bloką,

 
Kartotinių tiekimo projektuoja ir multivoltage su uždarymo projektai, iš išjungimo disko į aktyvų skirsnį turi būti išlaikomos bent nuspėjami signalas levels.This signalo išskyrimas rezultatų pasiekiama naudojant ląstelių izoliavimo.Izoliacija logika užtikrina, kad visi įėjimai į aktyvų skirsnį yra prispaustas prie nustatytos vertės.

 
raju3295, hemanth,

(mano supratimu) judančių aukštojo technologijų centrai virš 90nm, nors ne regiono Shut nėra atlikti, logikos 0 / 1 ateinančiais nuolat turės įtakos leackage į išjungti regiono sąsajos elementų uždaryti.

Ar kas nors duoti, kaip tai paveiks leackage.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top