HFSS modeliavimas EBG (Sievenpiper struktūra)

X

xxiang1106

Guest
Aš stengiuosi naudoti HFSS už simuliuoti Sievenpiper tipo aukštos varžos paviršiaus.Norėčiau gauti Dispersinė diagrama.
1) tai, kaip toli aš įdėti PDL nuo objekto (viršuje pleistras).ji vis dar reikia Lamda / 4 reikalavimas spinduliuotės ribos?koks kriterijus PDL nustatyti: (a) PDL vienodai sluoksnio storis (b) Naujausias spinduliuojančiojo atstumas
2) tai būtina dėl PCB sienas padengti pusėse, PDL medžiagą viršų taip pat?
3) kai aš naudoju Eigensolver, gauti tiek realias, tiek (beveik realus) Nuosavi dažnio ir sudėtinga Eigen dažnius.Kaip gauti diesperion diagrama šio?Aš tai, kas yra sudėtinga eigenfrequencies?

Aš stengiuosi imituoti struktūra Sievenpiper popieriaus: IEEE Tran.dėl MTT V47 (11): 2059-2074.į structur parametrų puslapio 2065, Fig.9, tačiau negaliu gauti tą patį atsakymą, kaip pav.10.Pridedu savo dizaino byla, jei įmanoma, gali kas nors pasakyti, kas ne mano dizainas?Jei gausite teisingą atsakymą, gali man dizainas failą.
Thanks a lot!

 
projektavimo failų
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Yra puiki pamoka ne h $ $ p: / / www.emtalk.com/tut_3.htm, už HFSS V10.

Enjoy it,

Pere

 
Į įdiegimo, pažymėkite šį langelį: išspręsti nekilnojamojo frequensies only.It nereikia gauti sudėtingų frequensies.

 
Labas,

Aš mačiau savo HFSS failą ir aš tikiuosi, kad jūs tam tikra pamoka, kaip kurti ir imituoti EBG dėl HFSS, siekiant rasti dažnių juostos spragos ir svarstymų etape.Ar turite tokį dokumentą?

ačiū,

PS: Aš naujesnės į HFSS, I'm sorry I
can't help you su įspėjimai ......

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top