HFSS - Field Sklypas Calc's kurie Port Skatinami funkcija

E

etothe456t

Guest
Turiu du uosto sistema.Pagal "Redaguoti šaltiniai" Žinau, kad galiu sklypas įvairiose srityse su galimybe Svoris ir fazės poslinkio originalus pirkimo 1W viena arba abiem uostams.

Tačiau, mano sistema išorės kontrolės grandinė nurodo įgaliojimus uostų ir kokie klausimai man yra kurti lauko sklypo, kad yra kvadratinės šaknies iš lauko kvadratų suma, kai 1 uoste yra malonu, o kitas ne, ir atvirkščiai

IE: H_total_field = sqrt [(H_field (port 1 = 1W, uosto 2 = 0W)) ^ 2 (H_field (port 1 = 0W, uosto 2 = 1W)) ^ 2]

Taigi, tai ten vistiek generuoti sklypas remiasi lauko skaičiavimas kad tai, ką uostas lemia funkcija?

Any thoughts appreciated ...ačiū% Side pastaba

Aš šiek tiek išsivysčiusiose problemos dėl taupymo srityje 2 sklypus kaip. DSP failai (vienintelis būdas eksporto srityje duomenų hfss ???).. DSP Failas yra mazgai ir sprendimas duomenis, aš Parse tirpalas duomenis iš formos ir ją MATLAB kintamasis.Aš apskaičiavimas MATLAB ir rašyti išėjimo į failą, ir įdėkite jį atgal ranka į vieną originalą. DSP failai (perrašymui senas sprendimas duomenis).Galiu tada įkelti į tai HFSS atgal.Yra keli įspėjimai su šiuo metodu, 1), žinoma, sklypo nebėra "susijęs" su hfss duomenis ir todėl nėra modifikuojamas bet kokiu būdu ir jos piktogramos lauke Kiekis medis atrodo pilka.ir 2) tai geriau tikėtis kiekvienoje srityje sklypas yra tikslios paties dydžio kintamieji MATLAB tai gali padaryti apskaičiavimas.

Šis būdas atrodo teisingi, tačiau tai toli gražu ne tai, ką aš apsvarstyti patikimas metodas.

 
Aš naudoju HFSS v10.1 - Ar HFSS V11 įtraukti šią galimybę?

 
Man reikia dirbti HFSS's. DSP failas.Žinau, "Mazgas" pateikti pozicijos (x, y, z) modelis.Bet aš nesu tikras, kas iš "Element prasme" ir "ElemSolution" į DSP failas.Ar galite pasakyti?

 
Manau, kad naudojant Nastran tipo formatas, kur "Mazgas", yra, kaip jūs poziciją sakė ir "Element" yra sujungimo array (kuri iš mazgų yra susiję su Tetraedras)

"ElemSolution" yra savo srities sklypas duomenis.Faktinius duomenis, prasideda po trečiosios įrašas.pastebėsite pirmuosius du vertes elemsolution keli numeriai, o trečiojoje vertė elemsolution yra vienas skaitmuo.Po šio vieno skaitmens numeris, vertybes poilsio jūsų sklypo lauko duomenis.

Jei norite dirbti su duomenimis, kaip tai MATLAB, savo srities duomenis, visi turi būti iš tos pačios akies / tirpalo arba kintamųjų elemsolution skaičius bus kitoks.Kai būsite apdoroti jūsų duomenis galite nukopijuoti rezultatas atgal į. DSP ir peržiūrėti jį hfss

 
etothe456t, ačiū už jūsų explaination.Aš vis dar įdomu, apie lauko duomenis, išsamiai "ElemSolution".Mazgų ir detalių (x1, y1, z1, x2, y2, Z2, X3, Y3, Z3 ,...), isn't it?Kaip ir apie lauko duomenis iš ketvirtosios vienas "ElemSolution"?(Turi būti Ex, Ey, Ez?) Ar galiu corespond laukų poziciją "Mazgas"?Dar kartą ačiū

 
Mazgai yra x, y, z forma ir elementai turi būti mazgas # 's (galima patikrinti, kad didžiausias vertės elementų matmenys viso suma (x, y, z) taškų mazgai. Pvz.: jei mazgai yra 300 vertes, arba 100 komplektai x, y, z koordinates, tai reikštų elementų, neturėtų turėti daugiau kaip 100 vertybių.), o kiekvienas elementas yra aprašytas 3 grupę (jei trikampių) arba 4 (jei Tetraedras) mazgas numeriai "Elements"

Būdu "ElemSolution" yra suformatuotas greičiausiai skiriasi įvairių tipų lauko plotų (ar jos dėl 3D ar 2D geometrijos).Pavyzdžiui, mano srityje sklypą, Ive, kurie dirba su tai Skaliarinė kiekis, built-in XY plokštumoje supjaustyti nors 3D objektas.Į duomenų ElemSolution "yra ne nulinis", todėl jos tikriausiai formatuoti Ex, Ey, Ez tipo būdu.

Manau, kad "ElemSolution" galėtų būti paruoštas taip, kad duomenys koreliuoja su įvažiavimo's "Elements" ir "mazgų, ty: pirmoji vertė" ElemSolution "yra pirmasis keturkampis ar trikampis, aprašytas" Elements "ir" mazgas "

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top