grotelių EB / ECP ...

D

davorin

Guest
Kokia programinė įranga palaiko naują pigių prietaisai?
Nors jie įtaisai turi būti pigių ji nėra palaikoma pagal "starteris" paketą, kuris yra laisvas ...

Ir ... bet girdėjau apie kainas dar jų?

 
Labas,

Prietaisai remiama paleidimui programinės įrangos, tačiau su kontrolės pakuotėje.Tai leidžia EC20 ir ECP20.

Kainos palyginti su cyclone.

Performance yra aukščiau jo.

Linkėjimai

 
Bet kokios priežasties jis nepalaiko mažesnius prietaisus su "pradedančiųjų" versija ispLever?

Geriau būtų naudoti prietaisus galima TQFP už prototipų nors ...

 
Shure, EC/ECP20 yra pirmasis įtaisas yra.Likusioji šeimos toliau.
Aš nepamenu, ką įtaisai bus remiamas starteris, tačiau tikrai bus keletas TQFP's.

 
Kiekvienas grafiko dėl įvedimo į naujus prietaisus?
Nepamenu matau kažką savo tinklalapyje apie tai ...

... todėl greičiausiai kiti prietaisai bus kitais metais ...

 
Jie man pasakė viską, turėtų būti prieinamos metų pabaigos.

 
Tiesiog girdėjau, kad ispLever starteris versija nebus remti naują EB / ECP įtaisų veikimą.Bent bazės versiją su kontrolės paketas (4,1) arba bazė versija 4.2 reikia ...

Nice .. pigių FPGA su non-free softwar (o;

 
Valdymo paketas tikrai reikia šiuo metu.Bet tai išnyks kai prietaisai gamyba.

 
Yeah .. tai, ką aš esu girdėjusi, taip pat ...

Just
don't get it, kodėl nauja pigių FPGA reikalauti "bazės" paketą, kuris kainuoja, kur kiti panašūs @ ltera ir Xilinx siūlo nemokamą programinę įrangą savo pigių šeimų (o:

Maybe it's gonna pokyčių ateinančiais metais (o;

 
Įdomu .... ispLever Pradedančiųjų 4.1 galima atsisiųsti dabar przysłów išleidimo pažymi, kad preliminariame EC20 parama įmontuotą (taip pat įdiegti ekrane rodomi pranešimai apie naujus EB / ECP prietaisus).

Tačiau įdiegus ne EB / ECP paramos įdiegtas visuose ....

 
Ar bandėte susisiekti su vietos grotelių pardavimo / disti?
Jei planuojate naudoti dalis, galite gauti sw kontrolės pakuotėje, kad galėtų atrinkti EB ir ECP prietaisų, pradedant 6K Lut į 20k Lut prietaiso.
BTW.valdymo paketas yra nemokamas.

Nuoširdžiausi linkėjimai

 
Iš tikrųjų aš bandė kreiptis kelis kartus .. skausmo (o;

Gal aš galėčiau pabandyti ... bet kinda prarado interesą dabar (o;

 
I'm sorry, I
didn't reply anksčiau.Ar galite man PM.I'll try to figure out, kuris jums reikia susisiekti gauti valdymo paketas.

 
Visų rūšių EB / ECP bus produkto metų pabaigos.Aš gatavo mano desgin dabar ir laukti luste.Aš net nėra pin vietą lusto iki šiol.Aš programinės įrangos ir paslaugų paketą.Bet tai yra labai didelis.Aš nesiryžta sunku atsisiųsti programinę įrangą.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top