Gridu - klasterių tinklo mazgų

A

Anitha senthil

Guest
Iš esmės aš dėmesio grupės netoliese tinklo mazgų į grupes ir skaičiavimo tarp šių grupių atstumas.Ši informacija yra pakankamas tvarkaraščio, siekiant nustatyti, kokios grupės mazgų gali būti efektyviai dirbantis išspręsti mažesnių problemų, kurios kombinacijos grupių gali būti veiksmingos didesnių problemų.

Iš pradžių aš formą ir apskaičiuoja mazgų remiantis RTT tarp mazgų ir orientyras grupių (atskaitos mazgai).Jei šis mazgų grupavimo bus stabilus arba tai gali būti dinaminis (remiantis RTT)?

, how the grid scheduler handles the scheduling of jobs to dynamic clusters?Jei tinklo mazgų grupavimo bus dinamiška,
kaip tinklelis Planner rankenos darbo planavimas dinaminis grupes?mano toks scenarijus:
Pradžioje, grupių tinklo mazgai yra suformuota.Tvarkaraščių skirta darbo vietų prie šios grupės.staiga tiesiai į dinamišką pobūdį, grupes ir vėl rekonstruotas.Tuo metu, ką apie darbo vietų, skirtų ankstesnių grupių statusą ir kaip tai tvarkoma?Dar viena užklausa jei grupėse yra dinamiškas, kai grupes rekonstrukcija turi būti padaryta?
Ar yra kokių nors apribojimų, arba periodiškai atnaujinama informacija?
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top