GFSK problema nuorodą biudžeto analizė

A

amr87

Guest
bluetooth transmitter.

Darau nuorodą biudžeto analizė tiesioginės iki pertvarkymo
Bluetooth siųstuvas.Sine Bluetooth bazinę palūkanų normą naudoja GFSK moduliavimo, mirgėjimas triukšmas yra problema.Kaip mes galime priimti Noise Figure apibrėžimą įtraukti tokį poveikį.

Galų gale, aš tik noriu žinoti, kaip pasirinkti tinkamą mirgėjimas triukšmo kampe ir atitinkamą baltojo triukšmo lygį, kad nebūtų kenkiama produkcija SNR.
Aš perskaičiau, kad mes galime integruoti į interesų grupės triukšmą, tačiau manau, kad yra daugiau geresnių būdų specialiai, kad švystelėti triukšmą prie begalybės šalia DC.
in scientific papers even for other narrow-band modulation schemes??

Ar kas nors ką nors panašaus ar matė ką nors panašaus
į mokslinius dokumentus net ir kitiems siauros juostos moduliavimo schemas?

Reagrds

 
Manau nuorodą biudžetas nėra didelis prioritetas mirgėjimas triukšmo.Jis yra virš visų, kad triukšmo poveikis ryšio biudžetas.

 
Jūs teisus.Bet aš manau, kad mums reikia kažko, kad kiekybiškai įvertinti triukšmo poveikį dėl moduliavimo sistemos degradacija.Žinoma, ši problema bus skirtis nuo moduliavimo sistemos į kitą, pavyzdžiui, plačios juostos, VS (. Siauros juostos).

Kai mes norime gauti visus RD grandinės NF, mes stengiamės gauti SNR prie įėjimo ir prie išėjimo SNR ir naudoti lygtis NF = SNR_i / SNR_o.Į išvesties SNR yra nustatytas (už imtuvas atveju pvz) pagal SNR reikalingas DEMODULATOR būtų galima iššifruoti su tam BIR signalas.Šis SNR paprastai yra išvestos signalas sugadinti baltojo Gauso triukšmo..

Taigi, mano klausimas yra, kaip mes galime priimti šį metodą, būtų atsižvelgta į mirgėjimas triukšmo siųstuvas atveju.Linkėjimai,

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top