genrating atskaitos įtampa nuo maitinimo

H

hacksgen

Guest
Hi all,

Man reikia sukurti nuorodą įtampos, kurios yra tikslios, nes jie bus naudojami palyginimui operacijas pagal palyginimui.Atskaitos įtampa turi būti imami iš tiekimo bėgiais VDD padalintas iš 2.tai VDD / 2 VDD / 4 .... iki vdd/16.

kaip galima kurti tokias įtampas be variantų per temperatūra ar proceso variantų pvz.bet schemos dokumentai yra vertinami. ačiūParašytas po 18 sekundžių:maitinimo įtampa yra 1,8 V

 
Naudokite 16 rezistorių ir atitiktų jų išdėstymo

 
gerai varžynai vien papratimas užtikrinti stabilią įtampą, kurios man reikia.man reikia labai tikslios informacijos, papratimas skirtis daugiau kaip temperatūra pvz.Parašytas po 39 sekundžių:įmanoma stabilizuoti įtampos paimta iš varžai, kad jie papratimas skirtis.

 
Kodėl negalima naudoti keletą rezistorių į Dilis pakete?Manau, vidaus temperatūra nebus pakeisti labai tarpininkauti derybose su varžai.

 
Noriu sukurti tokia nuoroda grandinės lygio dėl ADC kad aš projektavimas naudojant Moduliacija.Taigi jokios išorinės pakuotės turi būti naudojamas.

 
Jei maitinimo įtampa staiga padidės puse voltų, turėtų įtampos iš pat išaugs pat procentų?

Jei taip - aš nematau priežasties, kodėl nesinaudoja reguliariai varžai prijungtas prie įtampos pasekėjų.

Jei ne, triukšmas būtų sumažintas montavimo kondensatoriai gretas su savo varžai.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top