Frequency hopping perdavimas

C

CWT

Guest
Hi there,

Šis projektas yra iš esmės reiškia, kad dažnį hopping spread spectrum (FHSS) metodas, siekiant užtikrinti transliavimo informacijos saugumo.Projekto prototipą, turi būti sukurta naudojant PIC ir paruoštus siųstuvas-imtuvas modulis.Ir hopping dažnių naudojimo atrenkami atsitiktinai, ir nurodomas siųstuvas ir imtuvas patikrinimo tikslui.

Šiuo metu aš tiria dėl FSK / FHSS sistema.Ir yra tam tikrų abejonių arised:

.................................................. \ /
... 1,0 ---> FSK Mod ---> Maišytuvas --->|............................ <--- Iš esmės tai
....................................../ \ .......... ................................... FHSS TX.* Jei
.......................................|.......... ................................... bet klaida, prašome
..................... IPS -----> Hopping ..................... ................. atkreipti dėmesį į mane.Thx.
Dažnis ..................................

1.Ar FHSS produkcijos gautas keičiant dažnio moduliavimas produkcijos ir hopping dažnius naudojant įprastą FM grandinė?

2.Ar iš hopping dažnio keitimo priežastis maišytuvas veikia netobulai?(Pvz., sukelia pelnas gali sumažėti.)Tikiuosi išgirsti atsakymą.Ačiū į priekį.

 
Viskas, ką jūs galite padaryti kiti žmonės gali padaryti.Tai reiškia, kad jei jūs FM vežėjas ir naudoti įprastą FM detektoriaus kitame gale taip, gali kitų žmonių.

Daryti gera dažnį hopping signalas turi būti hopped daugiau nei signalo dažnių juostos plotį, ir atsitiktinės atrankos būdu taip, kad tu negali sekti jį su eiliniais grandines.Tai taip pat reiškia, kad hopping dažniai yra ne vienodais atstumais.

 
Thx for reply.

Aš atsiųsime atsitiktine tvarka generuoja Pic imtuvas pusė visų pirma, prieš siųsdami faktinius duomenis.Ir tai atsitiktine seka yra tik suprasti siųstuvas ir imtuvas rinkinys.Taigi bus toks požiūris bus ok?

Anyway, gali FHSS būti įgyvendinama naudojant "normalus" FM siųstuvas ir imtuvas su hopping dažnio tiekimas programuojami VCO?

 
Hi there,

Ar yra kokia nors Tx RX modulis ten, kuri palaiko FHSS.Pageidautina, kad vežėjas signalas pašarams pagal išorinio šaltinio (ne iš modulio pati).

 
Pradžioje taktiniai Transceiver buvau dalyvauti, mes panaudojome SSB ir nustatyti sinchronizavimo ir kodavimo sistema.Kodavimo buvo rinktas ant nuo Vienos padėties perjungikliai ir vienos pusės eilutėje bus perduoti "rinkinys", o kitas gaus "sync".Kas nutiko, kad iš esmės buvo nustatyta tada dažnumas hop anksto nustatytą seką, pagal kodavimo algoritmu rinktų ant abiejų pusių.Visa tai priklauso nuo labai tiksliai vidaus dažnio nuoroda laikrodį, žinoma.

 
Labas,

Pažiūrėkite:

www.aerocomm.com
www.maxstream.com

Abu šie comapnaies turėti FHSS moduliai.

 
Hi jasnoch thx for site .. Tačiau, mano projektą reikia naudoti PIC kontrolės hopping seka .. todėl gali ne padėti.Nuo modulius galite rekomenduoti atlikti nereikia jokios papildomos techninės ar programinės įrangos plėtrą.Thanks anyway.

Hi E-dizainas,
Kas yra Vienos padėties jungiklis?

I dont really suprasti šį sakinį:Kodavimo buvo rinktas ant nuo Vienos padėties perjungikliai ir vienos pusės eilutėje bus perduoti "rinkinys", o kitas gaus "sync".Taigi bazę dizainą jums reikia naudoti 2 siųstuvas ir imtuvas 2?Kiekviena šalis sudaro 1 siųstuvas ir imtuvas?Tiesiog įdomu, yra jūsų projekto įgyvendinti?
Thx už idėja ..

 
Mūsų atveju mes panaudojome imtuvas, bet jei norite tiesiog bendrauti viena kryptimi galima naudoti tik TX vienoje pusėje ir RX ant kitos pusės.

Štai keletas pavyzdžių iš Vienos padėties perjungikliai
http://www.surplussales.com/Switches/SWThumbW-1.html

 
Dėl vienos krypties komunikacija, kaip aš sinchronizuoti hopping seka, jei aš naudoju tik viena Tx ir Rx?

Aš nors ir yra viena Tx ir Rx naudojamos duomenų perdavimui.Ir kitos Tx ir Rx pora yra naudojamas, norint sinchronizuoti hopping seka.Erm .. jei aš naudoju šį metodą, Jūsų nuomone, ką manote?Nes mano atveju, hopping seka turėtų būti lošimai.

Beje, nešlio dažnį, galite sukelti naudojant išorines grandines?Jei taip, galutinis moduliavimo dalį modulio ar kas nors IC lustą, kurį Jūs naudojote?

 
RX laukė gauti sinchronizavimo signalo iš TX.Šiuo metu abi TX ir RX pradėjo dažnio hop pseudo atsitiktine seka, kuri priklauso nuo kodo eiga.Tai nebuvo labai greitas Hop'as, tik apie apynių kas 200mS ar taip.Tai reikia labai stabilios laikrodis su skaitmeniniu skyriuje, siekiant užtikrinti, kad tiek stočių sustiprino iš eilės.Tai buvo skirtos 2-way saugoma balso pranešimus.

Tuo metu mes tik turėjo tam tikrą bendrą logikos lustų rinkoje.Dauguma dizainas buvo padaryta su atskirų komponentų ir Z80 procesoriumi.Buvo labai nedaug (jei tokių yra) protingas sintezatorius IC's available.
Last edited by e-design on kovas 15, 2006 21:24, edited 1 kartą

 
Matau ..
Taigi jūs iš tikrųjų sukurti savo siųstuvas iš pagrindinių sudedamųjų dalių?

Manau reikės jūsų vadovas per savo projekto plėtros metu.Hope you dont mind.Thank you so much.

 
Tai padės jums geriau suprasti Daiktai mes dirbo.

http://www.maritime-index.com/index.php?pg=91

ir tai, kaip faktinį radijo atrodė.(Atsiprašome, nėra bunkeris versija nuotrauką)

http://www.recelectronics.demon.co.uk/syncal30.htm

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top