FM / FSK demodulujące naudojant PLL

R

robismyname

Guest
Ar kas nors paaiškinti, ar taškas man į dešinę link kaip PLL naudojami demoduliuoti yra FM vežėjas?Kiekviena knyga, aš skaičiau man tai galima padaryti, bet ne pakankamai gerai, kaip tai daroma.Aš perskaičiau Horowitz & Hill: The Art Elektronikos 2nd edition ir RF inžinerijos Wireless Networks pateikė Daniel M. Dobkins.

 
Labas,

Tiesiog naršykite google rasite daug Ressources ....

 
Aš manau, kad nebūtina ieškoti specialių skyrių PLL knygų apie FM demodulujące.Kadangi tai gana paprasta.
Atminkite, kad PLL gali resp.turėtų būti suteikta galimybė sekti mažų dažnių nukrypimų taikant orientacinę įvesties (per PLL sinchronizavimo).Tai reiškia, kad yra kontrolės signalas į VCO indėlio dostroić VCO atitinkamai.Šis signalas, todėl yra proporcingas dažnio nukrypimai, todėl yra demodulated LF signalą.

 
būtent, taikant PLL ją kontroliuoti VCO todėl stebėti etapas yra dažnis nuoroda signalą.
į demodulujące gimęs atskaitos signalas bus moduliuojama FM signalo ir nori demoduliuoti, taigi ir sumontuota fazės sinchronizavimo kilpa yra, gimęs produkcija iš VCO kontrolės įtampos.

khouly

 
PLL FM demodulatora
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Thanks for the help!

Neturėtų būti koks nors nuorodą generatorius, kaip prisidėti prie etapas lyginamosios į PLL_FM_demodulation.gif failą?

 
Atsiprašau mano neišmanymo, bet ......

Kodėl nėra būtina PLL nuoroda FM demodulujące?

Ar reikia PLL nuoroda FSK demodulujące?

Taigi, iš esmės, jei pirkimo JEI etape imtuvas ir VCO turi tą pačią palaipsniui įvedamą produkcijos etapo palyginimui bus žemas ir jeigu jie iš etapas Mąstymas produkcijos etapo palyginimui bus didelė?

 
Pirmiau minėtos diskusijos tiesiog darant prielaidą, kad PLL,
tai pakankamai greitai atlikti akimirkinės signalo.Tai prasmingas prielaida apskritai, bet ir kitų rūšių operacijos yra įmanoma.Su greitai PLL dizaino, demodulatora išvesties informaciją atstovauja VCO dažnis Setpoint, kaip nurodyta schema pagal vfone.

Tai taip pat dirba su dažnio moduliavimas, kuris nėra nieko, išskyrus FM su squarewave moduliavimo signalą.

PLL bandwith, the demodulated signal isn't exactly a square wave, of course.

Dėl ribotos perdavimo kanalo ir
PLL pralaidumą, kad demodulated signalas nėra kvadratinės bangos, žinoma.

A kitokia situacija yra su fazės perjungimo PSK, pavyzdžiui, dabartinė GPS signalus.

) for demodulation.

Ji turi kitą PLL dizainas (a costas linija)
už demodulujące.

 
Į moduliuojama įvedimo dažnis jūsų nuoroda.

Kad PLL nuolat sekti informacijos įvedimo bando pasiekti užraktą.Klaida įtampos ir comparitor pakartojamas moduliavimas.

Strypas

 
khouly rašė:

nėra nėra refernce už PLL prie FM demodulująceKhouly
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top