fazės keitimas

K

kevinj

Guest
Tai nuo mini Circuit * grandines.Galite gauti kurios nors fazės nuo 0 laipsnių iki 180 laipsnių 0V iki 15V taikomomis kontrolės įvedimo.Įdėkite signalo įvesties ir jis bus faze ne produkcija.Jþsù prietaise veikia nuo 700 MHz iki 1GHz.

Juoda dalykų Recovery (Nežinote ką diapazonas), tačiau jos gali veikti nuo 0V iki 15V.

Blue ką su raudonais taškais yra indukcinės (8nH).

Yra varžai (202 ženklinimas)

Caps yra maža.

Klausimai: yra 2 transformatorių, kodėl?Kodėl ne tiesiog 1?Jie Baluns?Ar kas nors žino, kaip ši grandinė veikia?

Apvijos yra visiems ta pačia kryptimi.Yra santykis yra 4:4.

Visų pirma nuotrauka yra komponentai ratą.Tai todėl, kad jie yra sujungti kartu veikti kaip transformatorius.Geltona yra sujungti vienas su kitu ir raudona yra susietos tarpusavyje.Nėra sukabinimo koeficientas yra 1.

Jei atidžiai į 3 nuotrauką jūs pastebėsite, kad jie perėjo raudona ir žalia laidų.Jei ne tai tada jie būtų kitokio dizaino, bet aš nemanau, kad bus daug klausimu.Jei yra dar viena priežastis, let me know.Ačiū.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Turėtumėte atkreipti dėmesį schematiškai.Manau tai veikia dviejų linijų skirtingų koeficientai.Du keliai fiksuoto faze ir ratioing yra padaryta su diodas Attenuator.

 
I don't really think grandinės naudoja diodas Attenuator nes yra tik 1.75dB Insertion Loss.Be to, atrodo, kad 2 juodos dalykų Recovery nes jie yra serija su induktyvumo.Atrodo LC filtrą, kad realiai pokyčių etapas.What do you think?

 
Gerbiami kevinj
Taip juoda dalykų Recovery.
Manau, kad jūsų brėžinys yra klaidingas.
Tavo klaida yra L10-13 kaiščiai.
Anyway, jūs sakėte kontrolės volate yra 0-15V, ir aš manau, kad Array talpos 15 / 2 = 7.5Volt yra apie 5-10PF.
šiais vertė L0, C10 ir L1, S9 rezonanso dažnis bus apie 800-1000GHz.
jeigu valdymo įtampa yra mažesnė nei 7,5 voltų rezonansinės grandinės veikia kaip indukcinės.
į kitas žodis induktyvumą poveikis bus dominuojantis.
ir jei V kontrolė yra didesnis nei 7.5V Talpa bus dominuojantis.
I dont know why ji naudoja transformatorius 2.
šį paaiškinimą, priklauso nuo valdymo įtampos vienas kondensatorius ar vienas indukcinės bus serijas įvesties-išvesties pravažiuoti.

Linkėjimai,
Davood Amerion.

 
Atsiprašau, aš įkelta grandinės brėžinys, nes jis turėjo turėti Recovery (atvirkštinių šališkas diodai) vietoj kepurės, S9 ir S10.

Davood, manau, tu teisi Array vertybes.Kokia formulė naudojate suprasti 5pF į 10pF?

Aš naudoju šį modelį, zv952v2 ir gaminamas šių rezultatų.I can't get 180 laipsnių ir mano Insertion Loss yra per didelis.

Aš resimulated šią naujesnė grandinės piešimo ir pagaminti pačius rezultatus, tik, kad įsitikinti mano pradinį grandinė yra teisingi.Todėl I don't switch L10 ir L13, kaip jūs siūlote yra todėl, kad norėjau jį atrodyti kaip grandinės išdėstymą iš bendrovės.

I pora su transformatoriais naudojant "proto".Jei žiūrėti į kairę nuo schematiškai matysite jų.

Be to, aš tik imituoja prie 12V, nes tai yra Array suskirstymą, ir aš tik kad modelis failas.

Praneškite man apie tai, kodėl tiek daug Insertion Loss ir apie transformatoriai, jei galite.Ačiū.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
rezonanso formulla: Pn = 1 / (2Π √ LC)

rodyti piešiniai [phaseshifter1]:

antra brėžinys [phaseshifter2] yra equvalent grandinė

ir turiu pataisyti mano sentens:

"Jei kontrolės įtampa yra didesnė kaip 7,5 volto rezonansinės grandinės veikia kaip indukcinės.į kitas žodis induktyvumą poveikis bus dominuojantis.ir jei V kontrolė yra mažesnė nei 7.5V Talpa bus dominuojantis."

Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Yra keletas priežasčių, paslėptas trūksta.Jums reikia pašalinti dalys ir išmatuoti varža tarp visų žymių porų.

You can't get -90 laipsnių fazės poslinkio su sureguliuota grandinė be didelio silpninimas nei -45 laipsnių taškų.Aš įtariu, kad tinklas visiems pass tipo.Tai yra tiek tilto forma arba T formos su centre paliesti induktoriaus.

 
Davood,

Nesu tikras dėl savo schematiškai.2 transformatoriai sujungti keistai.Kodėl ne tiesiog atkreipti 2 tiesiomis linijomis?Grandinė yra tokia pati, jei pasirinksite prijungti 2 transformatoriai kartu.

Išpūstas,

Aš paėmė visus komponentus išjungti ir grandinė atrodo taip pat, kaip aš turiu jį išsiųsti.Neradau centras čiaupo.Grandinė atrodo rezonansinę grandinę, kaip davood sakė, bet aš sutinku, kad yra prarasti daug po / - 45 laipsnių - kaip sklypo I posted earlier.

Nežinote, kas yra teisinga?

 
Aš vis dar manau, kad yra tam tikrų paslėptų jungčių.Visi pratraukite tinklo gamins -90 laipsnių fazės poslinkio amplitudė be slopinimas ir nėra tikslių skaičių ir tipą dalys grandinę, kad visas tiltas perduoti tinklu.Vienas transformatorius jungiasi viršutinis ir apatinis mazgai tiltas į sąnaudas.Vienas transformatorius jungia kairiojo ir dešiniojo mazgai tilto iki išėjimo.Tiltas turi du L ir du C elementų.Kairėje pusėje viršuje yra L ir C apačioje.Dešinėje pusėje yra C ir L, iš apačios į viršų.Tada yra šališkumas tinklo kintamasis C elementų.

 
Išpūstas, aš pamačiau įveiktas grandynai ir rasti tai, ką aš manau, kad jūs kalbate apie.Aš tikiu, kad jūs teisūs.Aš einu bandyti modeliuoti grandinės šių metų savaitę.Transformatoriai reikia, manau, padaryti signalo Single Ended į diferencialo įvesties ir išvesties.Thanks a lot!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top