Fast Ethernet ryšio įterptosios sistemos

E

eliben

Guest
Labas,

Mūsų paraiška buvo gauti ir sujungti kelis patentuotais serijos kanalų (200 MHz) daugiau skaidulų, ir siunčia visus duomenis per Gigabit Ethernet.Diapazonas yra ~ 60 MB / s, tvarus.

Nors paprastai siunčiame šį kiekį duomenų, galima per Gbit Ethernet, tai yra integruota sistema nėra lengva.Taip
yra todėl, kad mums reikia nusiųsti jį TCP arba UDP, kurių TCP / UDP / IP, kamino nereikia (programinė įranga).

Kadangi vertimo nuosavybės forma, žinoma, daroma į FPGA, aš bandžiau apskaičiuoti kaip įgyvendinti visą procesą į FPGA.Pavyzdžiui, aš galiu priimti @ ltera Stratix II GX (su pastatyta Gbit Ethernet PHY), pridėti @ ltera's Mac ir naudoti TCP / IP veikia dėl Nios II minkštas-core procesoriaus.Deja, kaip @ ltera's appnote 440 rodo, kad didžiausią pralaidumą pasiekiami tokiu būdu yra tik 15-17 Mbaitų / s.Dėl palyginimo rodikliai Gbit Ethernet adapteris kompiuteryje rodo didžiausią pralaida 80-90 Mbaitų / s.

Tačiau, aš nenoriu statyti Pentium į įterptųjų sistemų.Visi pasiūlymai / rekomendacijos apie tai, kaip išspręsti šią problemą?

Thanks in advance

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top