ESD analizė

R

raonukathoti

Guest
Hai visiems
i am projektavimas Abipusius IO buferio, šios trys etapai kaip pagrindinę logika, lygio konverteris, prieš buferio ir galutinis vairuotojas.
Tačiau produkcijos mazgas vėl atsiliepimą prieš buferio.
mano klausimas yra tai, kad dydžio galutinis vairuotojo ir prieš buferio yra skirtingos, todėl gali būti tikimybė žalą prieš buferio tranzistorius jei grįžtamasis ryšys iš išvesties tvarkyklės.
Siekiant to išvengti, mes turime padaryti ESD analizę taip, kad mes galime naudoti arba HBM, ŠPM arba MM ESD modelius.
ir kuris modelis yra naudojamas Abipusius IO?
ir kaip tai padaryti analizę?
tikiuosi jums atsakyti kuo greičiau
daugiau aiškumo
žr. prisegtą failą.
ačiū
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Kaip aš žinau, nėra įrankis ESD analizė.Ši užduotis reikalauja kažkas panašaus 3D simuliatorius.

 
Max raonukathoti

Aš nesu įsitikinęs, kad aš suprantu jūsų klausimą.Arba jūs norite išmatuoti lustą.Tokiu atveju galite ESD įranga, tokia kaip TLP sistemą, kuri gali suteikti Įtampa-Dabartinis elgesys grafiką.Daugelis įmonių ir mokslinių tyrimų institutų savo tokia įranga.Galite taip pat užsako šią veiklą į įvairių bandymų laboratorijomis.

Tačiau, jei jūsų tikslas yra imituoti ESD elgesį savo grandines, tuomet jūs turite ką nors kita.Tokiu atveju, aš turiu keletą klausimų jums
- Kodėl norite imituoti ESD elgesį?
- Ar todėl, kad trūksta pasitikėjimo liejimo tiekiamos ESD sprendimus?
Pasak ekspertų srityje Spice modeliavimas ESD nėra tikslūs pakankamai dar.Šiuo metu modelius pateikta liejimo neapima didelės srovės, greitai trumpalaikiai elgesio reikalaujama tokių modeliavimas.Žinoma grįžimo problemą jei NMOS įrenginių neįtrauktos į labiausiai liejimo modelius.

- Koks simuliatorius jūs planuojate naudoti?
Manau jūs planuojate naudoti SPICE.Kaip jau minėta ne daug modeliai apima elgesį reikalaujama ESD atitinkamą modeliavimas.
Kai kurie žmonės linkę naudoti TCAD simuliatoriams 3D modeliavimas.Bet TCAD akių tinklu ir proceso kalibravimo įtakoti rezultatus iš esmės.Tiesą sakant, net ir su šios rūšies modeliavimas jis laiko gauti teise.Jei negalite praleisti visą apie simuliatorius gali būti sunku gauti visus atitinkamus rezultatus!

Atsižvelgiant į atsakymus, aš gali pateikti papildomos informacijos.
- Gera medžiaga egzistuoja RC-sukėlė BigFET modeliavimas iš tautos Freescale.Watch out, nors šie sprendimai yra patentuota ir negali būti kopijuojami be tinkamą licenciją!
- Keli žmonės praleidžia PhD, apie tyrimą TCAD modeliavimo ESD.Aš galiu žiūrėti kai kuriuos popierius nuorodos jei tai ko ieškote.

- Kokia technologija tu dirbi?Ar tai CMOs nuo amajor liejimo, aukštos įtampos galimybe, Soi, ...?

Papildomai: check out this forum post:
http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=306778&highlight=simulation

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top