ertmę modelio problema: Eigen būdas koeficientų skaičiavimas

K

kleinesmurf69

Guest
Labas,

Turiu problema supratimą apie eigen būdas koeficientai ertmės modelis apvalaus disko išvedimui bei žiedo žiedas mikrojuostelinių antennna.Šio išvedimui santrauka yra pateikta knyga: Microstrip antena dizaino vadovas, Ramesh Garg et al., Artech House 2001, pp326-327.Iš šių koeficientų apskaičiavimą apima kai integraciją, kad nėra visiškai apibrėžta.Iškart po to, kad sprendimai būtų suteikta.Bandžiau Klevų be jokio rezultato.Man patinka suprasti išvedimui išsamiai.Ar anuone turėti visą reikalingą informaciją apie šią problemą?Ačiū.

Nuoširdžiausi linkėjimai

 
kleinesmurf69 rašė:

Labas,Turiu problema supratimą apie eigen būdas koeficientai ertmės modelis apvalaus disko išvedimui bei žiedo žiedas mikrojuostelinių antennna.
Šio išvedimui santrauka yra pateikta knyga: Microstrip antena dizaino vadovas, Ramesh Garg et al., Artech House 2001, pp326-327.
Iš šių koeficientų apskaičiavimą apima kai integraciją, kad nėra visiškai apibrėžta.
Iškart po to, kad sprendimai būtų suteikta.
Bandžiau Klevų be jokio rezultato.
Man patinka suprasti išvedimui išsamiai.
Ar anuone turėti visą reikalingą informaciją apie šią problemą?
Ačiū.Nuoširdžiausi linkėjimai
 
Labas,

Pirmiausia, ačiū už jūsų respons.completely understood.

Kontūro jums davė aiškina I dalis beveik
visiškai suprantama.Mano problema yra primerly ir už režimas koeficientus Integralų įvertinimas.Bandžiau daug, tačiau jokiu būdu aš galiu gauti galutinį rezultatą, kaip nurodyta ant p327 knyga.

Nuoširdžiausi linkėjimai.

 
Ar galėtumėte būti dalis jums didnt understand.Galbūt. Pdf formatu?

 
Labas,

Jūs galite ieškoti ieškoti atitinkamų puslapių ir kai kurios papildomos pastabos: areštas.

Ačiū.
Nuoširdžiausi linkėjimai.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top