Elgsenos modelių Analog blokų Spectre - AMS

M

moisiad

Guest
Labas

Aš naudoju abu Spectre ir BPD treniruokliai.Norint paleisti kai greitai modeliavimas didelėse sistemose (pvz., PLL) Noriu importuoti tam tikrus elgesio aprašymo ir pagrindinių grandynai (pfd, Freq. Paskirstytojas).

Kiek aš žinau yra keletas "Kalbos" apibūdinant analoginių grandynų (VerilogA, VerilogAMS, SpectreHDL).Ar galite mane informuoti dėl šių punktų:
1) Kuri iš jų yra suderinami su aukščiau minėtų treniruokliai?
2) Ar yra priemonė kurti elgesio apibūdinimas nuo schematiškai, ar man reikia rašyti kodą?
3) Ar yra lengva pakeisti atsižvelgiant elgesio aprašymas Kita (nėra jokių įrankių), arba tai daroma rankomis.

Ačiū

 
1.sepctre remti visus
2.Jūs galite rašyti kodą arba
lib ahdl yra daug pvz

 
Yra geras pavyzdys uder Cadence montavimas katalogas / Įrankiai / dfII / rfLib galite skaityti SpectreRF vartotojo vadove pirma.Šis vartotojo vadovas aptarti, kaip naudotis Spectre / SpectreRF imituoti RF grandinė ir sistemos išsamiai, yra taip pat ir elgsenos modeliavimo PLL pavyzdžiui, su Verilog kalba.Manau, kad jums geriau būtų kreiptis į pirmąją.

 
Galite aplankyti šią svetainę http://www.designers-guide.org/VerilogAMS/.Čia rasite dokumentus, Pavyzdžiai, theorical straipsnius.
BTW, aš nesu tikras, bet manau, VerilogAMS turi specialią licenciją, skiriasi nuo Spectre licencija.Turėtumėte patikrinti.
Taip pat yra modelis generatorius Cadence, bet aš niekada naudojo.Manau, kad tai padės jums gauti kodą teisė.

 
U taip pat galite naudoti verilog-ir verilog-AMS bet ir turi rašyti kodą, ar galite naudoti pcell od generavimo kodai.

 
VHDL-AMS AMS už dizaineris yra suplanuota, bet neišleisti

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top