DRACULA vs NANOSIM

E

E-GE

Guest
Hy guys

Kuris iš šių EMTT (klaida taisyklė šaškės) Ar prefere dėl KDR gavyba maketą.

Kas nors turi patirties su NANOSIM KDR checker (personaaly Aš tik patirties DRACULA KDR).?Aš tai, pavyzdžiui, jei kai kurie iš jūsų turi patirties tikrinti su nanosim ir Drakula ir vienkartinių šių Šaškės išdėstymo neatpažįsta išgalvotas išdėstymo klaidos ........

Thanks in advance

Greetz E-GE

 
E-GE rašė:

Hy guysKuris iš šių EMTT (klaida taisyklė šaškės) Ar prefere dėl KDR gavyba maketą.Kas nors turi patirties su NANOSIM KDR checker (personaaly Aš tik patirties DRACULA KDR).
?
Aš tai, pavyzdžiui, jei kai kurie iš jūsų patirties su nanosim patikrinti ir Drakula ir vienkartinių šių Šaškės išdėstymo neatpažįsta išgalvotas išdėstymo klaidos ........Thanks in advanceGreetz E-GE
 
Labas

Daugiausiai DRACULA KDR fizinės patikros įrankis ir nanosim nuo Synopsys daugiausia yra naudojamas po maketo simuliacija, todėl Dont supainioti tarp fizinio tikrinimo ir pranešimų planas simulation.As kiek žinau standartinė pramonės sektoriui skirta priemonė fizinio patikrinimo kalibro iš Mentor Graphics.

Kalbant
sharath seshadri

[/ quote]

 
Patikrinkite Drakula išdėstymo tikrinimas, tačiau NANOSIM yra grandinės simultion, daugiausia Nanosim galėtų checke nors apie energijos vartojimo

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top